Wołomin: Trwają poszukiwania 12-letniej Nikoli! Policja prosi o pomoc

2020-08-06 19:32 Mateusz Nadworski
Poszukiwana 12-latka
Autor: Policja Wołomin Poszukiwana 12-latka

Policjanci z Tłuszcza prowadzą poszukiwania zaginionej 12-letniej Nikoli Korzeniewskiej, która ostatni raz była widziana 5 sierpnia w swoim domu, z którego wyszła i do tej pory nie wróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

W nocy z 5 na 6 sierpnia Nikola Korzeniewska (12 l.) wyszła z domu w Jasienicy przy ul. Cmentarnej z zamiarem ucieczki. Dziewczynka ma 175 cm wzrostu, krętą budowę ciała, długie jasne blond włosy z odcieniem rudego (lewa strona głowy wygolona). Była ubrana w czarną bluzę z wizerunkiem Agnieszki Chylińskiej, czarne leginsy-rybaczki za kolana i adidasy. Miała ze sobą fioletowo-różowy plecak marki Street w czarne grochy, legitymację szkolną i czarną saszetkę "nerkę". Nie zabrała ze sobą telefonu. Jest zdolna do samodzielnego życia, w przeszłości podróżowała już autostopem. Do dziś nie wróciła do domu i nie skontaktowała się z rodzicami.

Warszawa: Burmistrz Pragi-Południe ma koronawirusa! 53 nowe zakażenia w stolicy

Wszelkie informacje o zaginionej dziewczynce policja prosi kierować do komisariatu policji w tłuszczu. Telefon 297 573 007 lub do Komendy Powiatowej Policji w Wołominie przy ul. Wileńskiej 43a, telefon 22 776 20 21. Można też przekazywać informacje w najbliższej jednostce policji lub za pośrednictwem telefonu alarmowego 112.

Warszawa: Pijany kierowca ubera roztrzaskał auto wioząc pijanego pasażera! [GALERIA]

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

ZOBACZ TEŻ JAK PIJANY KIEROWCA UBERA ROZTRZASKAŁ AUTO:

Niebezpieczny Nowy Świat - czy ludzie boją się chodzić ulicami Warszawy? SONDA

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.