WOŚP rezygnuje z pokazu fajerwerków

i

Autor: Pixabay / CC0 / DeltaWorks WOŚP rezygnuje z pokazu fajerwerków

WOŚP rezygnuje z pokazu fajerwerków. Nie będzie światełka do nieba!

2018-12-07 17:33

Na facebookowym profilu Jurka Owsiaka pojawił się oficjalny komunikat dotyczący pokazu fajerwerków, który odbywał się każdego roku podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku fundacja rezygnuje ze światełka do nieba. 

-Pan Prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski zapowiedział, że Nowy Rok może obejść się bez miejskich fajerwerków. I natychmiast posypały się pytania w sprawie fajerwerków z Finałem WOŚP - rozpoczął dyskusję z internautami Jurek Owsiak. 

Ostatecznie zadecydowano, że WOŚP odstąpi od pokazu fajerwerków. Owsiak podkreślił, że ma nadzieję, że ta decyzja przyczyni się do globalnego zakazu "urządzania strzelania
na dziko". 

Czytaj także: Warszawa znów rozbłyśnie! Wiemy kiedy zostaną włączone świąteczne iluminacje

Szef fundacji zapowiedział także, że podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod Pałacem Kultury i Nauki zamiast pokazu fajerwerków odbędzie się "nowe, emocjonujące, ogniste, ale przyjazne dla wszystkich widowisko". 

Wielki Finał WOŚP odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Pod Pałacem Kultury i Nauki wystąpią m.in. Krzysztof Zalewski, Tabu, Margaret, Nocny Kochanek, Dr Misio i Lao Che.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE