Wstrząsające sceny na Ochocie. 34-latek próbował okaleczyć się na oczach przechodniów. „Jurij, nie rób tego!”

i

Autor: Archiwum prywatne Wstrząsające sceny na Ochocie. 34-latek próbował okaleczyć się na oczach przechodniów. „Jurij, nie rób tego!”

Co tam się działo!?

Wstrząsające sceny na Ochocie. 34-latek próbował okaleczyć się na oczach przechodniów. „Jurij, nie rób tego!”

2022-10-19 15:01

Szokujący incydent na Ochocie. Na rogu ulic Niemcewicza i Grójeckiej rozgrywał się ludzki dramat. We wtorkowe popołudnie, 18 października, 34-letni mężczyzna próbował okaleczyć się na oczach przechodniów! Na miejscu błyskawicznie zjawili się ochoccy policjanci, którzy zapobiegli tragedii. Ranny mężczyzna trafił do szpitala.

Akcja policji na Ochocie

Wstrząsająca sytuacja miała miejsce 18 października około godz. 14. Na skrzyżowaniu ulic Niemcewicza i Grójeckiej półnagi młody mężczyzna prawdopodobnie próbował zakończyć swoje życie. Informację tę w rozmowie z „Super Expressem” potwierdził sierż. szt. Jakub Pacyniak z ochockiej policji. - 34-letni mężczyzna dążył do samookaleczenia. Na miejsce przybyli nasi policjanci. Dzięki skutecznym działaniom mężczyzna został obezwładniony i przekazany załodze pogotowia. Został przewieziony do szpitala - wyjaśnił policjant. - Osobom postronnym nic się nie stało - dodał.

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, mężczyzna jest obcokrajowcem. Podczas interwencji z funkcjonariuszy miał mówić do zdesperowanego 34-latka „Jurij, nie rób tego”. Z kolei mężczyzna miał wręczyć mundurowym tajemniczą kartkę. Tych informacji nie potwierdza jednak ochocka policja.

Potrzebujesz pomocy? Nie jesteś sam!

Jeżeli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

  • 800 70 2222 - CAŁODOBOWY - Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym
  • 800 12 12 12 - CAŁODOBOWY - Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
  • 116 111 - CAŁODOBOWY - Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
  • 116 123 - CAŁODOBOWY - Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych
  • 112 - CAŁODOBOWY - Numer alarmowy w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia
Samobójstwo - ramka pomocowa

i

Autor: materiały prasowe
Sonda
Czy umiesz udzielać pierwszej pomocy?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki