Krzysztof Leski

i

Autor: Kacper Krajewski / Forum

WSTRZĄSAJĄCE szczegóły zabójstwa znanego dziennikarza. Krzysztof Leski zginął w sylwestra

2020-01-07 15:59

Krzysztof Leski zginął w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia we własnym domu - ustalił Super Express. Znany dziennikarz został zamordowany. Do zabójstwa przyznał się jego znajomy - 34-letni mężczyzna.

Ojciec zamordowanego dziennikarza TVP był superagentem. Zobacz CO zrobił

34-letni Łukasz B. w poniedziałek około godziny 9.40 zaczepił policjantów patrolujących Rynek Główny w Krakowie. Oświadczył im, że w nocy z 31/12.2019 na 01.01.2020 zamordował Krzysztofa Leskiego i dodał, że zwłoki dziennikarza leżą w wynajmowanym mieszkaniu przy ulicy Chłodnej w Warszawie. Policjanci i wezwani do pomocy strażacy wyważyli drzwi, a po wejściu do środka, znaleźli zwłoki 60-letniego mężczyzny, który posiadał widoczne obrażenia świadczące, że padł ofiarą przestępstwa.

PRZECZYTAJ : Brutalne morderstwo w Warszawie! Nie żyje znany dziennikarz TVP

- Z udziałem prokuratora przeprowadzono oględziny zwłok oraz miejsca ich ujawnienia. Zabezpieczono też materiał dowodowy - poinformował Łukasz Łapczyński z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Jak zginął Krzysztof Leski?

Ze wstępnych ustaleń prokuratury wynika, że Leski miał poderżnięte gardło. Prokurator przedstawił Łukaszowi B. zarzut zabójstwa poprzez zadanie rany ciętej szyi. - Podejrzany przyznał się do zarzucanego mu czynu i skorzystał z prawa do odmowy złożenia wyjaśnień - dodał Łapczyński.

 Prokuratura chce tymczasowego aresztu dla 34-letniego mężczyzny. W środę odbędzie się posiedzenie aresztowe w tej sprawie.

PRZECZYTAJ CO PO ŚMIERCI DZIENNIKARZA POWIEDZIAŁ STEFAN NIESIOŁOWSKI

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE