Nowe informacje

Wstrząsający mord w Górze Kalwarii. Dźgał go nożem, ofiara zmarła po skoku z okna. Jest przełom w sprawie!

2023-11-19 21:05

Wracamy do mrożącej krew w żyłach sprawy morderstwa w Górze Kalwarii (województwo mazowieckie). 47-latek został kilkakrotnie ugodzony nożem. Mężczyzna wyskoczył przez okno i zmarł tuż pod blokiem. Policjantka z Piaseczna przekazała naszemu dziennikarzowi najnowsze informacje. Do sprawy zatrzymano 33-latka

Tragedia, która w niedzielę (19 listopada 2023) miała miejsce w Górze Kalwarii wstrząsnęła nie tylko lokalną społecznością. Dramat rozegrał się przy ul. ks. Sajny. Fotoreporter "Super Expressu" ustalił, ze tuż pod otwartym oknem mieszkania na pierwszym piętrze leżał zakrwawiony mężczyzna. Ratownicy walczyli o życie 47-latka. - Pomimo prowadzonej reanimacji mężczyzna zmarł. Na miejscu swoje czynności prowadzą policjanci pod nadzorem prokuratora - przekazał nam Bartłomiej Śniadała z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. Nasz dziennikarz dowiedział się nieoficjalnie, że 47-latek miał być kilkukrotnie dźgnięty nożem. Uciekał przed kolejnymi ciosami i zdecydował się na desperacki krok. Poszkodowany wyskoczył przez otwarte okno. Niestety, mężczyzna nie przeżył.

Czytaj więcej o sprawie: Brutalny mord w Górze Kalwarii. 47-latek dźgnięty nożem. Zmarł tuż pod blokiem

Góra Kalwaria: 47-latek nie żyje. Policja przekazuje nowe informacje

Funkcjonariusze zajmujący się sprawą od początku wskazywali, że ma ona charakter kryminalny. Oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie, st. asp. Magdalena Gąsowska poinformowała nas, że zatrzymano 33-letniego mężczyznę. - Został osadzony w PDOZ, gdzie oczekuje na czynności z udziałem prokuratora. W sprawie cały czas gromadzony jest materiał dowodowy - przekazała policjantka. Do sprawy będziemy wracać. Rodzinie i bliskim ofiary składamy wyrazy współczucia.

Nasi Partnerzy polecają