Grzegorz Kuca, Robert Kempa, Grzegorz Pietruczuk

i

Autor: Marcin Wziontek, Piotr Grzybowski Grzegorz Kuca, Robert Kempa, Grzegorz Pietruczuk

Wybieramy najlepszego burmistrza. Koniec głosowania.

2020-02-14 11:44

Na se.pl. internauci wybierali najlepszego burmistrza Warszawy. Burmistrzów jest w Warszawie 18, jednak trzech - Bielan, Białołęki i Ursynowa - niemal do końca walczyło o miejsce na podium. Reszta próbowała ten peleton gonić. Czy tak było do końca tej rywalizacji? Wyniki już wkrótce!

O północy sonda na Najlepszego Burmistrza została zamknięta.

Gdy publikowaliśmy na naszej stronie internetowej sondę, która miała pokazać popularność urzędników rządzących 18 dzielnicami, nie spodziewaliśmy się, że prowokujemy tak poważną rywalizację. Aktywiści w poszczególnych dzielnicach organizują się, by walczyć o zwycięstwo swojego burmistrza. Dobiegają nas też słuchy z samych urzędów, że do internetowego „klikania” mobilizują się pracownicy biur. Natomiast przy nazwiskach włodarzy innych dzielnic, słupek procentowego poparcia jest ledwo widoczny, jakby mieszkańcom było obojętne, kto u nich rządzi.

Na razie na czele tej dzielnicowej „osiemnastki” jest burmistrz Bielan Grzegorz Pietruczuk, kolejni w czołówce są Grzegorz Kuca z Białołęki i Robert Kempa z Ursynowa. Goni ich Tomasz Kucharski z Pragi-Południe.

O północy głosowanie w sondzie na Najlepszego Burmistrza zostało zamknięte. Wkrótce podamy wyniki