Masakra! Samochód wart milion złotych roztrzaskany. Winny jest jego kierowca?

i

Autor: WawaHotNews24 Masakra! Samochód wart milion złotych roztrzaskany. Winny jest jego kierowca?

Masakra! Samochód wart milion złotych roztrzaskany. Winny jest jego kierowca?

2021-09-24 12:01

W czwartek wieczorem na Wale Miedzeszyńskim doszło do wypadku z udziałem trzech aut. Wśród uczestniczących w nim samochodów jeden był szczególny. Jego wartość może wynosić zawrotną sumę miliona złotych! Przyczyny wypadku wciąż bada policja, jednak nieoficjalnie udało się ustalić kto zawinił.

Do zdarzenia doszło przed godziną 22:00. - Potwierdzam, że w kolizji uczestniczyły trzy samochody. Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 21:52. Do zdarzenia doszło pod Trasą Siekierkowską. W sprawie prowadzone jest postępowanie o wykroczenie w tej sprawie – przekazał Jarosław Florczak ze stołecznej policji.

Zobacz: Prezydent wystraszył warszawiaków. Doradzają Trzaskowskiemu: Żadnych podwyżek, komunikacja jest najważniejsza!

Jak wynika z nieoficjalnych informacji, postępowanie dotyczy młodego mężczyzny kierującego sportowym autem. Miał on stracić panowanie nad swoją „rakietą” i uderzyć w osobowego volkswagena. Kierujący passatem zderzył się dodatkowo z nadjeżdżającą ciężarówką. Według relacji świadka młody mężczyzna kłócił się z pozostałymi uczestnikami kolizji.

Tuż po wypadku jezdnia była zablokowana, jednak służbom udało się w krótkim czasie przywrócić normalny ruch. Szczęśliwie kolizja okazała się na tyle niegroźna, że nie było konieczności interwencji straży pożarnej.

Udało ustalić się, że sportowe auto to Mercedes AMG w wersji GTR. Jego wartość na rynku wtórnym w zależności od wersji silnikowej zaczyna się od zawrotnej sumy 340 ty. zł. Nowy samochód z salonu może kosztować nawet milion złotych!

Olsztyn. Wypadek na ul. Leonharda. Potrącił pieszego na pasach
Sonda
Czy sprawcy kolizji powinni być kierowani na prace społeczne?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE