Szok!

Wypadek na Woli! Skuterem wjechał pod tramwaj, ranny 27-latek w szpitalu

2023-02-22 12:03

Groźny wypadek na Woli. We wtorek (21 lutego) wieczorem u zbiegu ul. Kolejowej i ul. Towarowej młody mężczyzna wjechał skuterem pod tramwaj! Na miejsce pilnie ruszyły zawiadomione o wypadku służby ratunkowe i policja. Ranny 27-latek trafił karetką do szpitala Funkcjonariusze wyjaśniają, jak doszło do tego dramatycznego zdarzenia.

Warszawa. Wypadek na Woli, skuterem wjechał pod tramwaj

Do groźnego zdarzenia doszło około godziny 18:40. - Poruszający się motorowerem 27-letni obcokrajowiec zderzył się z tramwajem. Poszkodowany trafił do szpitala. Kierujący i motorniczy byli trzeźwi, trwa ustalanie przyczyn zdarzenia – przekazał w rozmowie z „Super Expressem” nadkom. Marta Sulowska. Z nieoficjalnych ustaleń reportera „Super Expressu” wynika, że młody mężczyzna wjechał skuterem pod prąd. Policja nie chce potwierdzać jednak tych informacji do czasu zakończenia postępowania w tej sprawie.

Warszawa. Huknął skuterem w osobówkę

Do innego wypadku z udziałem skutera doszło w październiku na Pradze. 21 października, przed godziną 14:00 doszło do niebezpiecznego zderzenia pojazdów. Na skrzyżowaniu ulicy Mińskiej z Bliską 15-latek kierujący skuterem w swoim szaleńczym pędzie wjechał w skręcającego volkswagena. Motorower nieletniego od razu runął na ziemię, a ranny nastolatek został przewieziony do szpitala.

Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany