Wyszków. Z tego powodu opuścił PiS i radę miasta. Domniemany pedofil niewinny!

2021-10-26 16:18

Sąd Rejonowy w Wyszkowie uniewinnił Krzysztofa S., byłego członka PiS i byłego radnego miejskiego, od za zarzutu pedofilii. 62-latek sam zrezygnował z członkostwa w partii i pełnienia mandatu radnego, gdy sprawa wyszła na jaw. Mężczyzna miał m.in. wysyłać nastolatkom poniżej 15. roku życia swoje nagie zdjęcia, ale zdaniem sądu były członek PiS jest niewinny.

Wyszków. Z tego powodu musiał opuścić PiS i radę miasta. Domniemany pedofil niewinny!

Jak informuje Tuba Wyszkowa, oskarżany o pedofilię Krzysztof S., były członek PiS i były radny miejski z Wyszkowa, został uwolniony od zarzutu pedofilii przez sąd I instancji. Cała sprawa wyszła na jaw w marcu 2020 r. po informacjach przekazanych przez Zbigniewa Stonogę. Mężczyzna przyjechał do Wyszkowa, bo porozmawiać z tamtejszymi nastolatkami - to oni twierdzili, że Krzysztof S. wysyłał im swoje nagie zdjęcia, a nawet zapraszał do siebie do domu. Te doniesienia potwierdziło śledztwo Prokuratury Rejonowej w Wyszkowie, które zakończyło się skierowaniem do tamtejszego sądu rejonowego aktu oskarżenia przeciwko 62-latkowi. Były członek PiS i były radny miejski, sam zrezygnował z obu mandatów, został oskarżony o czyny z art. 200a par. 2 Kodeksu Karnego. Mężczyzna miał w 2018 r. nawiązać kontakt z małoletnim poniżej 15. roku życia za pośrednictwem Facebooka, by później rzekomo namawiać go do poddania się lub wykonania innej czynności seksualnej i wysyłać mu zdjęcia pornograficzne. Wyrok uniewinniający 62-latka zapadł przed Sądem Rejonowym w Wyszkowie pod koniec września, ale tamtejsza prokuratura zapowiedziała apelację.

Czytaj też: Sochaczew. Nie żyje pracownik MOSiR-u. Za bohaterski czyn odznaczył go Andrzej Duda

Czytaj też: Radom. Nie żyje znany nauczyciel. Zbigniew Wieczorek trafił do szpitala z koronawirusem

Sonda
Jaka kara powinna spotkać pedofila?
Tak łowcy pedofili zatrzymują zboczeńca w parku w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE