Wziął laptopa brata i sprzedał go w lombardzie. Tego, co wydarzyło się później, nie przewidział

2021-05-17 18:15 Alicja Guz
Wziął laptopa brata i sprzedał go w lombardzie. Tego, co wydarzyło się później, nie przewidział
Autor: Pixabay zdjęcie ilustracyjne

Młody warszawiak postanowił znaleźć sposób, by szybko zdobyć pieniądze na swoje zachcianki. 21-latek wzbogacił się o kilkaset złotych kosztem swojego brata. Bezczelnie zabrał mu laptopa i sprzedał w lombardzie! Zarobione pieniądze bez zastanowienia wykorzystał na używki. 21-latek nie przypuszczał jednak, że do jego drzwi zapukają policjanci, a on sam będzie musiał odpowiadać za kradzież.

Bardzo perfidny sposób na znalezienie dodatkowej gotówki znalazł 21-letni warszawiak. Mężczyzna okradł swojego brata, z którym mieszkał pod jednym dachem! Młody człowiek ukradł jego laptopa wartego 1400 złotych i sprzedał dużo taniej w lombardzie. Sprawą kradzieży natychmiast zajęła się policja.

ZOBACZ TEŻ: "Groził mi glockiem, żebym go nie gonił" Napad na sklep z telefonami na Pradze [ZDJĘCIA]

- Sprawa trafiła do wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. Policjanci operacyjni po zapoznaniu się z materiałami od razu ustalili, że przestępstwa tego najprawdopodobniej dopuścił się brat pokrzywdzonego, mężczyźni wspólnie zamieszkiwali - przekazała nadkom. Joanna Węgrzyniak.

Policjanci odwiedzili 21-latka w jego mieszkaniu. Ten był wyraźnie zaskoczony ich wizytą. Gdy ich zobaczył, sam przyznał, że faktycznie okradł brata, ale nigdy nie spodziewał się, że z tego powodu zostanie zatrzymany. - Jak ustalili policjanci, mężczyzna wyniósł laptopa, sprzedał w lombardzie po to, by uzyskane 400 złotych spożytkować na alkohol - poinformowała nadkom. Węgrzyniak. - Laptop został odzyskany - dodała policjantka. Młody mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży.

Wziął laptopa brata i sprzedał go w lombardzie. Tego, co wydarzyło się później, nie przewidział
Autor: KRP VII – PRAGA POŁUDNIE, REMBERTÓW, WAWER, WESOŁA zatrzymany 21-latek, który ukradł bratu laptopa
2-latek wypadł z okna! Matka piła
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE