Ożenił się, nie doczekał nawet nocy poślubnej. Po ślubie wylądował za kratkami!

i

Autor: Pixabay Ożenił się, nie doczekał nawet nocy poślubnej. Po ślubie wylądował za kratkami!

Co za historia!

Wziął ślub, nie doczekał nawet wesela. Po uroczystości wylądował za kratkami!

2022-12-20 17:01

Co za pech! Pan Młody nie doczekał ani wesela, ani nocy poślubnej. Pod drzwiami Urzędu Stanu Cywilnego czekali na niego makowscy policjanci, którzy tuż po zakończeniu uroczystości zabrali go do aresztu. Świeżo upieczony mąż spędzi za kratkami najbliższe dwa lata. Czym 50-letni makowianin sobie na to zasłużył?

Maków Mazowiecki. 50-latek wziął ślub i trafił za kratki

Do niecodziennej sytuacji doszło w Makowie Mazowieckim. 50-latek w minioną sobotę (17 grudnia) wziął ślub, ale nie dane było mu nacieszyć się zmianą swojego stanu cywilnego. Prosto spod Urzędu Stanu Cywilnego trafił za kratki. Jak do tego doszło? O "uatrakcyjnienie" tego wyjątkowego dnia nowożeńcom zadbali makowscy policjanci. Okazało się, że Pan Młody, miał sporo za uszami.

- Mężczyzna od kilku miesięcy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Policjanci uzyskali informację, że w weekend 50-latek będzie zawierał związek małżeński. W sobotnie popołudnie mundurowi czekali przed drzwiami Urzędu Stanu Cywilnego. Do zatrzymania doszło po zakończonej ceremonii ślubnej. Mężczyzna podczas zatrzymania był spokojny i bardzo zaskoczony. Po krótkim pożegnaniu z żoną został przewieziony do policyjnego aresztu - poinformowała podkom. Monika Winnik z policji w Makowie Mazowieckim.

Makowianin był poszukiwany za przestępstwa

Jak przekazała policja, 50-letni makowianin był poszukiwany za przestępstwa narkotykowe. Teraz zamiast cieszyć miesiącem miodowym i odkrywać uroki małżeńskiego życia, trafi do więzienia. Za kratkami spędzi najbliższe dwa lata odbywając zasądzoną wcześniej karę pozbawienia wolności.

Sonda
Ślub kościelny czy cywilny?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany