TERRORYZOWAŁ ludzi!

i

Autor: Republica/Pixabay Zdjęcie poglądowe

Z rodziną tylko na zdjęciu. Terroryzował ich i groził śmiercią. Niszczył co stanęło na jego drodze

2021-03-23 16:00

39-latek terroryzował swoją rodzinę. W furię wpadł u babci, gdzie rozpoczął niszczenie wszystkiego, co spotkał na swojej drodze. Potem na swojej drodze spotkał ojca i jego żonę. Kilkukrotnie wyzywał ich od najgorszych, a nawet groził śmiercią. Policjanci złapali napastnika. Usłyszał sześć zarzutów.

Ktoś zgłosił informację na policję, że rodzina z Bemowa jest terroryzowana przez dorosłego mężczyznę.

- Sprawca miał kilka razy grozić pozbawieniem życia ojcu oraz jego żonie. Do tego podczas awantury miał zniszczyć mienie - informuje kom. Marta Sulowska, rzecznik policji na Bemowie. Mężczyzna w szale wyrywał rynny w domu jednorodzinnym, niszczył elewację oraz miał zniszczył pojazd, który należał do pokrzywdzonych.

Będący w szale rodzinnych spotkań mężczyzna udał się później do babci, gdzie także wszczął awanturę. Tam też mężczyzna został zatrzymany.

Terroryzował rodzinę. Został złapany

i

Autor: KSP

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego z Bemowa zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzany usłyszał łącznie sześć zarzutów dotyczących kierowania gróźb karalnych i uszkodzenia mienia. Prokurator poparł wniosek policjantów o zastosowanie wobec niego środka izolacyjnego i decyzją sądu mężczyzna został aresztowany na dwa miesiące - mówi kom. Marta Sulowska

Ogromna awantura na Strajku Kobiet w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE