Zabójstwo w Wołominie. Zwłoki mężczyzny leżały w krzakach. Trzy osoby zatrzymane

i

Autor: Tadeusz Mróz

Straszne!

Zabójstwo w Wołominie. Zwłoki mężczyzny leżały w krzakach. Trzy osoby zatrzymane

2023-06-02 10:40

W czwartek, 1 czerwca, przy ul. Kościelnej na osiedlu Niepodległości w Wołominie znaleziono zakrwawione zwłoki 52-letniego mężczyzny. Z nieoficjalnych informacji wynika, że miał on mieć poderżnięte gardło. Sprawą jego śmierci zajęła się prokuratura, która wszczęła śledztwo dotyczące zabójstwa. Trzy osoby zostały zatrzymane.

Zwłoki w krzakach w Wołominie

O makabrycznym odkryciu w Wołominie już pisaliśmy. Przy ul. Kościelnej na osiedlu Niepodległości w krzakach przy parkingu znaleziono zwłoki mężczyzny. - Strażnik znalazł zakrwawione ciało. Wezwał służby. Na miejscu pojawiła się karetka, jednak lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Podobno miał poderżnięte gardło - przekazał fotoreporter „Super Expressu”, który pojawił się na miejscu zdarzenia.

Policja potwierdziła informację o odkryciu zwłok, jednak nie podała szczegółów.

Prokuratura wszczęła śledztwo

Więcej informacji przekazała dzień później prokuratura. W piątek, 2 czerwca, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga prok. Katarzyna Skrzeczkowska poinformowała, że w Prokuraturze Rejonowej w Wołominie zostało wszczęte śledztwo dotyczące zabójstwa 52-letniego mieszkańca Wołomina. - Do sprawy zostały zatrzymane trzy osoby. Zabezpieczono również prawdopodobne narzędzie zbrodni - podkreśliła prokurator.

Dodała również, że ze względu na ich stan trzeźwości zatrzymanych czynności z nimi zostały zaplanowane na piątkowe popołudnie. - Sekcję zwłok zaplanowano na poniedziałek - zaznaczyła prok. Skrzeczkowska.

Sonda
Jak oceniasz pracę prokuratury w Polsce?