Zagrają, aby rodzina mogła być razem. Wyjątkowy turniej siatkówki plażowej w Warszawie

i

Autor: materiały prasowe Zagrają, aby rodzina mogła być razem. Wyjątkowy turniej siatkówki plażowej w Warszawie

Nie przegap!

Zagrają, aby rodzina mogła być razem. Wyjątkowy turniej siatkówki plażowej w Warszawie

2023-07-24 6:48

Wyjątkowe wydarzenie w Warszawie. W dniach 23 lipca – 3 sierpnia w Monta Beach Volley Club w Warszawie odbędzie się 12. JLL Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości. Kilkadziesiąt drużyn zagra, aby rodzina mogła być razem. Celem tegorocznej edycji wydarzenia będzie bowiem wsparcie budowy Domu Ronalda McDonalda przy Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”.

Powstanie kolejny Dom Ronalda McDonalda

Fundacja Ronalda McDonalda wspiera w Polsce rodziny długo hospitalizowanych dzieci. Aby dać rodzinom możliwość bycia razem z leczącym się dzieckiem, Fundacja buduje kolejny, trzeci już Dom Ronalda McDonalda w Polsce. Pierwszy taki dom powstał w 2015 roku przy Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie. Drugi pomaga od czerwca 2021 roku pacjentom Dziecięcego Szpitala Klinicznego UCK WUM w Warszawie. Teraz przyszedł czas, na wsparcie Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie. Miejsce to stanie się bezpieczną oazą dla rodzin, które muszą podróżować daleko od domu, aby uzyskać najlepszą opiekę medyczną dla swoich pociech.

Zagrają w siatkówkę, by rodzina mogła być razem

W dniach 23 lipca – 3 sierpnia w Monta Beach Volley Club w Warszawie odbędzie się 12. JLL Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości. Zebrane podczas wydarzenia pieniądze zostaną przekazane na wsparcie budowy domu Ronalda McDonalda w Międzylesiu.

„Wsparcie budowy trzeciego w Polsce Domu Ronalda McDonalda jako celu charytatywnego tegorocznej edycji turnieju pozwala nam kontynuować wieloletnią tradycję wspólnego działania branży nieruchomości na rzecz potrzebujących dzieci. Dom będzie miejscem pobytu dla rodziców małych pacjentów hospitalizowanych w największym szpitalu pediatrycznym w Polsce, który od wybuchu wojny w Ukrainie ma też strategiczne znaczenie dla zapewnienia opieki medycznej najciężej chorym ukraińskim dzieciom” - przekonuje Mateusz Bonca, Prezes Zarządu JLL Polska.

Zagrają, aby rodzina mogła być razem. Wyjątkowy turniej siatkówki plażowej w Warszawie

i

Autor: materiały prasowe Zagrają, aby rodzina mogła być razem. Wyjątkowy turniej siatkówki plażowej w Warszawie

„Udział każdej, kolejnej drużyny, przybliża nas do naszego wspólnego celu, jakim jest zebranie środków na budowę trzeciego w Polsce Domu Ronalda McDonalda, który powstanie przy Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka. „Aby rodzina mogła być razem” zapraszamy całe rodziny do kibicowania grającym! Spotkajmy się w strefie Fundacji na terenie wydarzenia” – dodaje Katarzyna Rodziewicz, Prezes Zarządu i Dyrektor Wykonawcza Fundacji Ronalda McDonalda.

Wstęp na mecze w ramach 12. JLL Charytatywnego Turnieju Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości jest wolny. Więcej informacji o wydarzeniu dostępnych jest na stronie internetowej: Turniej JLL.