Pilne!

Zagraniczna policja poszukuje zaginionego Polaka. 23-letni Paweł cierpi na zaburzenia psychiczne

2023-02-08 19:01

Policjanci z Wielkiej Brytanii poszukują zaginionego obywatela Polski Pawła Martyniaka. 23-latek cierpi na zaburzenia psychiczne. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że mężczyzna może przebywać w Polsce. Funkcjonariusze z Komendy Głównej Policji apelują o pomoc w poszukiwaniach. Wiesz, gdzie przebywa mężczyzna ze zdjęcia? Koniecznie zawiadom policję!

Policjanci z Wielkiej Brytanii poszukują zaginionego obywatela Polski Pawła Martyniaka

Policja z Norfolk w Wielkiej Brytanii poszukuje zaginionego obywatela Polski Pawła Martyniaka. Mężczyzna mieszka na stałe na terenie Wielkiej Brytanii. 30 listopada 2021 r. w godzinach wieczornych 23-latek wyszedł z domu w miejscowości Gorleston i do chwili obecnej nie powrócił. - Z zabezpieczonych zapisów monitoringu wiadomo, że zaginiony udał się w kierunku pobliskiego nadbrzeża - przekazał rzecznik Komendanta Głównego Policji insp. Mariusz Ciarka.

Sytuacja jest niezwykle poważna. Jak podaje policja, zaginiony 23-latek cierpi na zaburzenia psychiczne.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że mężczyzna może aktualnie przebywać w Polsce.

Rysopis zaginionego Pawła Martyniaka

  • wzrost: około 180 cm
  • budowa ciała: szczupła
  • włosy: ciemne, kręcone

W dniu zaginięcia Paweł Martyniak ubrany był w szare spodnie dresowe Nike, czarne buty sportowe Adidas z białą podeszwą, biały podkoszulek oraz brązowo-beżową kurtkę z białym futrzanym kołnierzem.

Polska policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach

Komenda Głowna Policji opublikowała zdjęcia oraz rysopis zaginionego 23-latka. Funkcjonariusze apelują o pomoc w poszukiwaniach młodego mężczyzny. - Ktokolwiek posiada informacje, które mogłyby przyczynić się do odnalezienia Pawła Martyniaka, proszony jest o kontakt z Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych Komendy Głównej Policji pod numerem 47 72 510 05 – przekazał insp. Mariusz Ciarka.

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?