Żałoba w Wyszkowie. Nie żyje dyrektorka szkoły. Katarzyna Kamieniecka miała 40 lat

2022-01-14 10:05
Żałoba w Wyszkowie. Nie żyje dyrektorka Katarzyna Kamieniecka. Miała 40 lat
Autor: keesluising/cc0/Pixabay.com Nie żyje Katarzyna Kamieniecka, dyrektorka szkoły Pascal w Wyszkowie

Nie żyje Katarzyna Kamieniecka, dyrektorka szkoły Pascal w Wyszkowie. Zmarła w środę 12 stycznia w wieku 40 lat. O jej śmierci poinformowała placówka za pośrednictwem swojego profilu facebookowego. Katarzyna Kamieniecka stała nie tylko na czele szkoły, ale m.in. nadzorowała wolontariuszy WOŚP i była wiceprezesem Ochotniczej Straży Pożarnej w Rybnie.

Wyszków. Nie żyje dyrektorka szkoły Katarzyna Kamieniecka. Miała 40 lat

Katarzyna Kamieniecka nie żyje. Dyrektorka szkoły Pascal w Wyszkowie zmarła w środę 12 stycznia w wieku 40 lat. Jej pogrzeb zaplanowano na poniedziałek 17 stycznia o godz. 13 w kościele pw. Świętej Rodziny w Wyszkowie. Ciało kobiety spocznie na tamtejszym cmentarzu miejskim. Jak informuje Nowy Wyszkowiak, Katarzyna Kamieniecka była nie tylko dyrektorką wyszkowskiej szkoły, ale była również znaną w mieście społeczniczką. Od lat sprawowała opiekę nad wolontariuszami w czasie corocznych finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a do tego była związana z działalnością ochotniczych straży pożarnych. Kobieta była wiceprezesem OSP w Rybnie i sekretarzem Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Wyszkowie. "Kasiu, ogień w naszych sercach do Ciebie nigdy nie zgaśnie, zawsze będziemy o Tobie pamiętali! (...) - napisali druhowie, których cytuje Nowy Wyszkowiak.

- Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że w dniu dzisiejszym odeszła od nas, nasza kochana Pani Dyrektor Kasia Kamieniecka 😭 - człowiek o ogromnym sercu, kobieta, która nigdy nikomu nie odmówiła pomocy, osoba, która robiła rzeczy niemożliwe... 🖤 - czytamy na profilu facebookowym szkoły Pascal w Wyszkowie.

Czytaj też: W Polsce nikt go nie chciał. Bezdomny Imbir znalazł dom w... Nowym Jorku! [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Alanek z Brochowa jest coraz słabszy! Rodzina prosi o modlitwę i pomoc

Suwałki. Strażacy uratowali niemowlę, które miało problemy z oddychaniem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE