Zatrzymał się na pasie awaryjnym pod Mławą i wysiadł. Huknęły w niego wyrwane przez tira drzwi!

i

Autor: KPP w Mławie Poważny wypadek na trasie S7 pod Mławą. 27-latka uderzył drzwi volkswagena

Wypadek na S7

Zatrzymał się na pasie awaryjnym pod Mławą i wysiadł. Huknęły w niego wyrwane przez tira drzwi!

2022-09-29 13:00

Poważny wypadek na trasie S7 pod Mławą. Prowadzący volkswagena jechał obwodnicą Strzegowa, na wysokości Prusocina, gdy jego auto uległo awarii. Mężczyzna zjechał na pas awaryjny i razem ze swoim pasażerem wysiadł z auta, zabierając się do naprawy. Pojazd próbował ominąć jadący tirem marki Man, ale jego naczepa urwała drzwi volkswagena, które uderzyły kierowcę.

Wypadek na S7 pod Mławą. Wyrwane drzwi uderzyły kierowcę volkswagena

27-latek został ranny w wyniku wypadku, do którego doszło na trasie S7 pod Mławą. Wszystko działo się w środę, 28 września, na obwodnicy Strzegowa, na wysokości miejscowości Prusocin. Prowadzący volkswagena mieszkaniec powiatu mławskiego zjechał na pas awaryjny, widząc, że z jego autem dzieje się coś niedobrego. Razem z pasażerem wysiedli, żeby sprawdzić, co się dokładnie stało. Mimo że nie oznakowali pojazdu, całe zdarzenie widział podróżujący w kierunku Gdańska 40-latek z Mławy, który prowadził samochód ciężarowy marki Man. W czasie gdy omijał volkswagena, naczepa tira zahaczyła o uchylone lekko drzwi osobówki, wyrywając je, po czym uderzyły one w stojącego obok 27-latka. Z obrażeniami ciała, tj. urazem nogi, został on zabrany do Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie. Wszyscy uczestnicy wypadku pod Mławą byli trzeźwi.

- Nadal wyjaśniamy szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia - mówi aspirant sztabowa Anna Pawłowska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Mławie.

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
300 metrów, 25 punktów karnych. Jak on to zrobił?!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają