Koszmar na drodze

Zderzenie czterech aut na Mokotowie. Toyota wylądowała na dachu!

2023-03-23 19:07

W czwartkowe popołudnie (23 marca) na ul. Puławskiej zderzyły się cztery samochody osobowe. W wyniku zdarzenia jedno z aut dachowało! Kierująca nią osoba trafiła do szpitala. Na czas usuwania skutków koszmarnie wyglądającego wypadku, kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami, ponieważ ruch odbywał się wahadłowo.

Zderzenie aut na Mokotowie

Informację o wypadku na Mokotowie potwierdziła w rozmowie z „Super Expressem” podkom. Małgorzata Wersocka z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji. - Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 16:02. Na ulicy Puławskiej, na wysokości numeru 17, doszło do zderzenia czterech pojazdów toyoty, mazdy, kii i bmw. W wyniku tego zdarzenia toyota dachowała - poinformowała policjantka. Jak dodała, osoba kierująca toyotą, została przetransportowana do szpitala.

Pozostali kierowcy, na miejscu wypadku, zostali przebadani na zawartość alkoholu. - Byli trzeźwi – zapewniła podkom. Małgorzata Wersocka.

Utrudnienia na Mokotowie

Policjanci będą ustalali szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku. Na czas usuwania skutków koszmarnie wyglądającego zdarzenia drogowego, kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami, ponieważ ruch odbywał się wahadłowo.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany