Zdobądź bilety na mecz Legii Warszawa z Glasgow Rangers! Wystarczy jeden telefon

2019-08-20 16:38 Mateusz Nadworski (mnadworski@grupazpr.pl)
Zdobądź bilety na mecz
Autor: Pixabay.pl Zdobądź bilety na mecz (zdjęcie ilustracyjne)

Uwaga, mamy do rozdania bilety! W czwartek Legia Warszawa rozpocznie walkę o awans do fazy grupowej Ligi Europy. Zamiast siedzieć w domu przed telewizorem, możecie obejrzeć spotkanie stołecznego klubu z Glasgow Rangers... z trybun! Przeczytajcie, jak zdobyć wejściówki na piłkarskie widowisko.

Jak zdobyć bilet?

Mamy niespodziankę dla fanów piłki nożnej! Jeśli jeszcze nie udało się Wam zdobyć biletu na mecz Legii Warszawa z Glasgow Rangers - macie szansę. Mamy do rozdania kilka wejściówek na ten piłkarski spektakl, który odbędzie się już w czwartek przy Łazienkowskiej. Pierwsze cztery osoby, które dodzwonią się do naszej redakcji od godziny 10 w środę, dostaną darmowe bilety na mecz. Numer telefonu do naszej redakcji to 22 515 91 76. To bajecznie proste!

Za czym kolejka ta stoi?

Czwartkowe spotkanie cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony kibiców. W poniedziałek o 11 ruszyła otwarta sprzedaż biletów dla wszystkich fanów. Już pierwszego dnia pod kasami ustawiły się bardzo duże kolejki. Można przypuszczać, że trybuny stadionu będą całkowicie wypełnione! 

Legia Warszawa - Glasgow Rangers

Widowisko rozpocznie się w czwartek o godz. 20 na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej. Transmisję z meczu przy Łazienkowskiej, jak i z rewanżu, który rozegrany zostanie 29 sierpnia o 20:45 w Glasgow, będzie można oglądać na antenie Telewizji Polskiej.