Zgarnij wrzosy do swojego domu! W Homepark Targówek rusza wyjątkowa akcja

2021-10-20 9:33
Zgarnij wrzosy do swojego domu! W Homepark Targówek rusza wyjątkowa akcja
Autor: mat.prasowe

W dniach 22 i 23 października w Homepark Targówek wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania kolorowe wrzosy. Jesteście ciekawi jak je zdobyć? To naprawdę proste!

Jesień na dobre rozgościła się w naszych domach, a to oznacza że pora wprowadzić trochę kolorów i zapachów do swojego domu. Może w tym roku zamiast zapachowych świec czy drobnych dekoracji pora sięgnąć po coś zupełnie nowego? Co powiecie na kilka wrzosów?

Wrzos do domu!

Wystarczy, że w tych dniach 22 i 23 października zrobicie zakupy w sklepach Homepark Targówek i Domoteki za kwotę nie mniejszą niż 200 zł, następnie zarejestrujecie paragon w Punkcie Obsługi, a piękny, jesienny wrzos w papierowym eko opakowaniu będzie Wasz!

Lista sklepów biorących udział w akcji dostępna do wglądu w Punkcie Obsługi.

Odwiedźcie Homepark Targówek 22 października (piątek) w godz. 11:00-20:00 oraz 23 października (sobota) w godz. 10:00-20:00.

Więcej informacji znajdziecie >>tutaj<<

HOMEPARK Targówek

Malborska 41, 03-286 Warszawa

www.homeparktargowek.pl

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE