Zgniła w garażu w pięknych, złotych trzewikach. Nadal nie wiedzą, kim jest ta kobieta

2021-07-15 14:11
Zgniła w garażu w pięknych, złotych trzewikach. Nadal nie wiedzą, kim jest ta kobieta
Autor: arch. policji Zgniła w garażu w pięknych, złotych trzewikach. Nadal nie wiedzą, kim jest ta kobieta

Makabryczne odkrycie na Pradze-Południe wstrząsnęło mieszkańcami Warszawy. W 2017 roku, w jednym z nieistniejących już garaży przy ul. Karczewskiej 7 znaleziono rozkładające się zwłoki kobiety. Według biegłych z zakresu medycyny sądowej do zabójstwa doszło jesienią 2016 roku. Na początku stycznia policja opublikowała wizerunek brutalnie zamordowanej kobiety. Niestety, od tamtej pory sprawa tkwi w martwym punkcie.

Zwłoki kobiety przez przypadek znalazł Bogdan M., administrator 168 garaży przy ul. Karczewskiej 7 na Pradze-Południe. Nie mógł on dostać się do garażu nr 58, ponieważ drzwi były zamknięte na kłódkę. Dzierżawca nie zgłosił się, by zabrać swoje rzeczy i nie odpowiadał na kolejne ponaglenia. W tej sytuacji Bogdan M. postanowił nie czekać dłużej. Poprosił bezdomnego, by pomógł mu przeciąć kłódkę i dostać się do środka garażu. To, co mężczyzna tam zobaczył, sprawił, że ciało przeszył mu zimny dreszcz.

ZOBACZ TEŻ: MAKABRA. Poszła na randkę i zgniła w garażu. Kim jest ta piękna dziewczyna w złotych trzewikach? [GALERIA, WIDEO]

W środku leżały rozkładające się zwłoki kobiety. Mężczyzna natychmiast wezwał na miejsce policję. W dniu morderstwa kobieta była ubrana w spodnie rurki spięte skórzanym paskiem, sweter, czarną kurtkę oraz bardzo charakterystyczne złote półbuty firmy libero. Na głowie miała dwie wsuwki, a na palcach dwa pierścionki - jeden złoty z niebieskim oczkiem, a drugi srebrny. Bardzo prawdopodobne, że w chwili morderstwa kobieta udała się na randkę.

Zwłoki kobiety znaleziono w 2017 roku, a sprawą zajęła się Prokuratura Regionalna. Zdaniem biegłych z zakresu medycyny sądowej do zabójstwa doszło jesienią 2016 roku. Biegli z Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji odtworzyli wizerunek brutalnie zamordowanej. Policja upubliczniła go na początku stycznia 2018 roku. Miało to pomóc w ustaleniu tożsamości kobiety.

"Kobieta miała najprawdopodobniej ok. 35 lat, ok. 160 cm wzrostu, szczupła, blond włosy długości mniej więcej do ramion" - podaje policja.

Niestety, do tej pory nie przyniosło to zamierzonego skutku. W rozmowie z "Super Expressem" prokurator Marcin Górski przekazał, że żadnego istotnego przełomu w tej sprawie nie było. - Tożsamość kobiety jest nieustalona. Trwają czynności mające na celu ustalenie tej tożsamości – powiedział. Sprawa utknęła zatem w martwym punkcie. Czy uda się ustalić, kim była zamordowana kobieta i dlaczego zginęła?

Kradną auta w biały dzień w Warszawie. Wideo z kradzieży!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE