Makabra w bloku na Woli. Kobieta wypadła z drugiego piętra, walczy o życie

2021-07-14 11:07
Kobieta wypadła z drugiego piętra
Autor: TADEUSZ MRÓZ Kobieta wypadła z drugiego piętra

Koszmarny wypadek w bloku na Woli. Przy ul. Agawy kobieta wypadła z okna na drugim piętrze. Upadek przeżyła, ale w ciężkim stanie została zabrana do szpitala. Policja bada przyczyny i okoliczności tego wstrząsającego zdarzenia.

Wtorkowy wieczór nie był spokojny na Woli. W bloku przy ul. Agawy rozegrały się dramatyczne chwile. Kobieta wypadła z okna na drugim piętrze budynku! Przeżyła ona bolesny upadek, jednak karetka pogotowia w ciężkim stanie zabrała ją do szpitala.

Przeczytaj: Ks. Krzysztof Skwierczyński z Siedlec umarł w czasie mszy na oczach wiernych. "To był przerażający widok"

Jak nieoficjalnie udało się nam ustalić, w tym przerażającym zdarzeniu nie brały udziału osoby trzecie. Kobieta prawdopodobnie sama targnęła się na własne życie i wyskoczyła z balkonu.

Nie jest to jednak oficjalnie potwierdzona wersja wydarzeń. Policja bada przyczyny i okoliczności wtorkowego (13.07.2021) wypadku na Woli, jednak nie udziela żadnych szczegółowych informacji.

Zobacz także: Jakub mówił, że kocha 16-letnią Anię do szaleństwa. Udusił swoją miłość paskiem

Mama Małgosia i córeczki są już u aniołków. Pogrzeb ofiar tragicznego wypadku w Elżbietowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE