Ks. Krzysztof Skwierczyński z Siedlec umarł w czasie mszy na oczach wiernych. To był przerażający widok

i

Autor: archirum prywatne Ks. Krzysztof Skwierczyński z Siedlec umarł w czasie mszy na oczach wiernych. "To był przerażający widok"

Ks. Krzysztof Skwierczyński z Siedlec umarł w czasie mszy na oczach wiernych. "To był przerażający widok"

2021-07-13 11:39

Ksiądz Krzysztof Skwierczyński zmarł na oczach wiernych odprawiając mszę świętą w niedzielę 11 lipca. Do tragedii doszło w parafii Bożego Ciała w Siedlcach wieczorem. "To był przerażający widok" - piszą po śmierci kapłana internauci.

Ksiądz Krzysztof Skwierczyński zmarł w trakcie mszy, którą odprawiał w niedzielę, 11 lipca. Do tragedii doszło w parafii Bożego Ciała w Siedlcach wieczorem. Ksiądz Krzysztof był w regionie znanym spowiednikiem i rekolekcjonistą. Przez wiele lat kierował redakcją Katolickiego Radia Podlasie.

- Dziś wieczorem, głosząc homilię podczas Mszy św. w parafii Bożego Ciała w Siedlcach, odszedł nagle do Pana ks. kan. Krzysztof Skwierczyński, ojciec duchowny alumnów i kapłanów diecezji siedleckiej – głosił biskup Suchodolski. - Nic nie wziął ze sobą na tę drogę, ani torby, ani trzosa. Odszedł głosząc Jezusa Chrystusa. Wierzymy, że teraz słucha już swego Mistrza w niebie. Krzysztof, odpoczywaj w Panu – podkreślił ksiądz.

Zobacz: Żałoba w kościele w Siedlcach. Ksiądz Krzysztof Skwierczyński umarł w czasie mszy na oczach wiernych

Po śmierci księdza Krzysztofa Skwierczyńskiego na naszym profilu na Facebook pojawiło się blisko 200 komentarzy.

Ella: "Ks Krzysztofie byłeś prawdziwym kapłanem z powołania. Pamiętam dobrze dzień Twojej prymicji, mimo, ze byłam wtedy dzieckiem. Dziękujemy Ci za Twoje świadectwo wiary i posługę. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie! Wyrazy współczucia dla Rodziny."

Teresa: "Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, A Światłość Wiekuista niechaj Mu Świeci 🙏🙏🙏🌹 Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny 😥😥"

Barbara: "Poszedł po nagrodę za swoją pracę dla dusz. Serdeczne wyrazy współczucia dla wszystkich, którzy korzystali z Jego posługi."

Olga: "To był przerażający widok, ale o lepszą śmierć dla księdza nie można pomarzyć, umrzeć na mszę, mówić o Jezusie. Wieczny odpoczynek racz mu dać panie."

Stanisława: "Tam gdzie idziemy, jest jedna sprawiedliwość, wszyscy są sobie równi , nie ma biednych i bogatych."

Więcej komentarzy znajdziesz na naszym profilu na Facebook.

Przeczytaj: Jakub mówił, że kocha 16-letnią Anię do szaleństwa. Udusił swoją miłość paskiem

Mama Małgosia i córeczki są już u aniołków. Pogrzeb ofiar tragicznego wypadku w Elżbietowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE