Zimowy Narodowy 2019-2020. Lodowisko, górka lodowa i tor do curlingu

2019-11-09 8:00 Mateusz Nadworski (mnadworski@grupazpr.pl)
Zimowy Narodowy
Autor: Materiały Prasowe Zimowy Narodowy

30 listopada wraca Zimowy Narodowy. Stadion PGE Narodowy zamieni się w miejsce atrakcji, które pozwolą na aktywne spędzenie czasu. Dostępne będą m.in. górka lodowa, tor do curlingu i lodowiska.

Zimowy narodowy to już praktycznie tradycja, jeśli chodzi o atrakcje oferowane na przełomie roku przez PGE Narodowy. W ubiegłym roku miejsce to odwiedziło ponad 550 tys. wielbicieli zimowych wrażeń.

Zimowe miasteczko oferować będzie przede wszystkim dwa duże lodowiska. Fani mocnych wrażeń będą mogli skorzystać z liczącej 12 metrów wysokości górki lodowej. Na kochających sportową rywalizację czekać będą tory do curlingu, a na fanów jazdy na rolkach, deskorolkach i longboardach, największy w stolicy kryty skatepark.

W każdy weekend, każdy kto lubi muzyczne imprezy i chce w nietypowy sposób spędzić wieczór, będzie mógł skorzystać z Disco Lodowiska, czyli połączenia klubowej imprezy z DJ-ami i jazdy na łyżwach.

Przed otwarciem wszystkich atrakcji, Zimowy Narodowy przygotowuje wielką niespodziankę. Już wkrótce ma podać szczegóły na swoich profilach na Facebooku i Instagramie.

KLIKNIJ I ZOBACZ WIDEO: Matka i żona byłego policjanta: Nie wierzymy w to, że Mirek z Kamilem ukatrupili Sebastiana