Pobicie

i

Autor: Pexels / Pixabay Zdj. ilustracyjne.

TRAFI DO WIĘZIENIA

Złamał mu rękę, bo poniosły go emocje. 32-latkowi grozi długa odsiadka

2023-08-23 22:06

32-letni mężczyzna dotkliwie pobił 43-latka. Między innymi złamał mu rękę! Mieszkańca powiatu nowodworskiego zatrzymali płońscy policjanci. Mężczyzna tłumaczył swoje agresywne zachowanie między innymi tym, że poniosły go emocje!

Rzucił się na 43-latka. Poszkodowany trafił do szpitala ze złamaną ręką

Sytuacja miała miejsce w sobotę, 19 sierpnia tuż przed północą. Policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące dotkliwego pobicia mężczyzny w gminie Załuski. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że pokrzywdzony 43-latek brał udział w imprezie rodzinnej odbywającej się w wynajętym lokalu.

Gdy mężczyzna wyszedł na chwilę na dwór, by zapalić papierosa i zamknąć bramę, został zaatakowany przez nieznanych mu mężczyzn i dotkliwie pobity. Z licznymi obrażeniami ciała w tym złamaniem ręki został przewieziony przez karetkę pogotowia do szpitala. Sprawcy uciekli − przekazywała lokalna policja.

Funkcjonariusze bardzo szybko ustalili tożsamość napastnika, którym okazał się 32-latek z powiatu nowodworskiego. Został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Swoje zachowanie tłumaczył tym, że razem z kolegami gdy przechodzili w pobliżu lokalu, w którym odbywała się impreza, pomiędzy nim a pokrzywdzonym doszło do utarczki słownej i poniosły go emocje.

Sonda
Czy kary za pobicie powinny być wyższe?