Wygrana w Lotto

i

Autor: Shutterstock

SPEŁNI TERAZ MARZENIA

Złoty strzał na placu Defilad, sąsiedzi zjedzą go z zazdrości! To prawdziwa fortuna!

2023-08-25 20:42

Za taką kwotę może wybrać się na najlepsze wakacje w życiu, a wyniki Lotto przyprawiają o zawrót głowy! Gigantyczne pieniądze, które można wygrać w Lotto, od lat przyciągają tysiące graczy. Tym razem złoty strzał w grze Mini Lotto padł w Warszawą w kolekturze przy placu Defilad. Ile wyniosła wygrana? Szczegóły w poniższym artykule!

Wyniki Lotto. Mini Lotto i ogromna wygrana w Warszawie

166 002 zł - taka wygrana padła w czwartkowym (24.08) losowaniu Mini Lotto. Szczęśliwym graczem okazał się mieszkaniec Warszawy, który w punkcie Lotto przy placu Defilad wypełnił kupon i wydał na niego jedyne 1,50 zł. Wylosowane liczby: 2, 16, 35, 36 i 39 pokrywały się z tymi zaznaczonymi na kuponie, a to oznaczało tylko jedno - wysoką wygraną.

Co można zrobić z takimi pieniędzmi? Za tę kwotę można już kupić całkiem niezły samochód, zaszaleć na gigantycznych zakupach albo wykupić luksusową wycieczkę na jeszcze trwające wakacje. Możliwości jest naprawdę wiele, wszystko jest tylko kwestią wyobraźni.

Wygrana ma jednak swoją cenę i szczęśliwy zwycięzca będzie musiał podzielić się pieniędzmi ze Skarbem Państwa. Podatek od wygranej wyniesie 16 600,20 zł, czyli 10% od wygranej.

Jak grać w Mini Lotto?

Zagrać można w tradycyjny sposób, w punkcie Lotto, ale także na stronie internetowej www.lotto.pl lub w aplikacji mobilnej. Jeden zakład kosztuje tylko 1,50. Następnie należy wybrać 5 z 42 liczb i oczekiwać losowania. Główna wygrana wynosi 400 tysięcy, jednak w przypadku kilku szczęśliwych kuponów, jest ona dzielona na wszystkich graczy.

Sonda
Czy gracie w Lotto?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany