SZOK

Złoty trunek na ulicach stolicy. Butelki z piwem wypadły z dostawczaka. Mieszkańcy się o nie bili!

2023-09-22 12:14

Kuriozum! Na ul. Grochowskiej w piątek, 22 września doszło do niegroźnej kolizji. W stojącego mercedesa uderzył iveco. Nagle z auta sprawcy wysypały się butelki z piwem! Mieszkańcy nawet nie czekali, rzucili się po trunek, który leżał na chodniku. Kierujący ze stojącego auta był trzeźwy, a ten, z którego "wysypały się promile", uciekł z miejsca.

Warszawa, Praga-Południe. Mieszkańcy bili się o alkohol leżący na chodniku!

Mieszkańcy nie czekali nawet minuty, rzucili się po alkohol, który wypadł na chodnik z rozwalonego dostawczaka. – Zgłoszenie wpłynęło do nas o 7:51. W kolizji wzięły udział dwa pojazdy: mercedes i Iveco. Z jednego wysypały się butelki z piwem. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia. Poszkodowany kierowca został przebadany przez policjantów pod kątem zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, był trzeźwy – mówił nam Jacek Wiśniewski z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Butelki przez kilka sekund leżały na chodniku. Ruszył po niego tłum spragnionych warszawiaków. Mieszkańcy zaczęli pakować złoty trunek do siatek, kieszeni i uciekali. Z miejsca zdarzenia uciekł również jeden z kierowców. Trwają jego poszukiwania.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?
Nasi Partnerzy polecają