Zobacz SUPER TEMAT! Tak urzędnicy z Błonia traktują biedną rodzinę! [WIDEO]

2019-10-13 22:23 DAR, dryndak@se.com.pl
super temat
Autor: Marek Kudelski

W piątek o godz. 18 na se.pl wystartował SUPER TEMAT - magazyn interwencyjny reporterów Super Expressu. W programie zobaczycie sprawy i problemy zwykłych ludzi. Magazyn prowadził będzie dziennikarz Damian Ryndak. A materiały przygotowywać będą reporterzy SE. W pierwszym odcinku poruszyliśmy dramat niepełnosprawnej pani Iwony z Błonia, która od lat stara się o mieszkanie od miasta, ale burmistrz ignoruje jej prośby o pomoc.

SUPER TEMAT to opiniotwórczy program interwencyjny, który na stałe zagości w redakcji Super Expressu. Co tydzień, w piątek o godz. 18, na stronie se.pl pokażemy problemy, z którymi zwykli ludzie nie mogą sobie poradzić. Będziemy skutecznie walczyć z arogancją władzy i niesprawiedliwością społeczną.

Konsekwentnie staniemy po stronie dyskryminowanych. Pomożemy tym, którzy w sądach od lat nie mogą znaleźć sprawiedliwości. I tym najmłodszym, którzy do końca nie zdają sobie jeszcze sprawy z tego, że jest ktoś, kto może im pomóc. 

Jesteś świadkiem zdarzenia? Widzisz problem? Szukasz pomocy? Nasi reporterzy dotrą do każdego. Czekamy na każdy sygnał: tel. 225 159 292, mail: dryndak@grupazpr.pl