Zobaczył demona w koledze! Rzucił się na niego z nożem

2018-08-14 15:05 md
Zobaczył demona w koledze i dźgał
Autor: Archiwum Zobaczył demona w koledze i dźgał

Krystian M. (19 l.) twierdził, że jest aniołem i musi ochronić koleżankę przed demonem. Próbował więc zabić jej chłopaka. Dźgał go na oślep nożem. Damian R. (20 l.) leży w śpiączce w szpitalu.

Krwawa masakra rozegrała się w kamienicy w Pruszkowie podczas towarzyskiego spotkania nastolatków. Grupa znajomych zebrała się w mieszkaniu 16-letniej Natalii.

Dziewczyna od roku spotyka się z 20-letnim Damianem, który przyjaźnił się z rok młodszym Krystianem. Tego dnia jednak nikt nie zaprosił Krystiana.

- Siedzieliśmy w pokoju. Nagle kilka osób postanowiło wyjść do sklepu. Kiedy otworzyli drzwi, na klatce stał Krystian. Wpuściliśmy go – opowiadał Kacper Brodka (19 l.). Gdy jednak chłopak wszedł do mieszkania, zaczął się dziwnie zachowywać. Był blady, jakby we własnym świecie, jak po narkotykach albo dopalaczach.

- Nagle wyjął nóż i rzucił się na Damiana. Zadawał mu ciosy na oślep. Krzyczał, że jest aniołem, który musi zabić demona. Że dzięki temu ochroni Natalię – opowiada „Super Expressowi” kolega ofiary. Jeden z nastolatków próbował powstrzymać oszalałego napastnika. W końcu Krystian M. uciekł przez okno, pozostawiając Damiana w kałuży krwi. Dlaczego zaatakował?

- Cztery godziny wcześniej widział się z Natalią i Damianem. Włączył im piosenkę „Anioły i Demony”. Pytał czy rozumieją przesłanie. Kiedy zadawał ciosy nożem, krzyczał, że jest tym aniołem i zabije jeszcze dwie inne osoby – opowiada Kacper.

Wezwana na miejsce policja przebadała uczestników spotkania alkomatem. Wszyscy byli trzeźwi. - Ofiara przebywa w szpitalu. Stan jest ciężki, ale stabilny. W poniedziałek rano mężczyzna był nadal w śpiączce – mówiła nam Marta Słomińska z policji w Pruszkowie.

Funkcjonariusze szukają wciąż Krystiana M.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE