KATARZYNA FIGURA

i

Autor: Piotr Bławicki KATARZYNA FIGURA

18-letnia córka Katarzyny Figury w bikini. Chamski komentarz o jej kształtach? [ZDJĘCIE]

2020-10-15 16:50

Koko Claire Schoenhals, to córka Katarzyny Figury (58 l.) i amerykańskiego przedsiębiorcy, producenta filmowego Kaia Schoenhalsa. W mediach społecznościowych używa nazwiska po matce. 24 października Koko skończy 18 lat. Jej ostatnie zdjęcie w bikini odbiło się szerokim echem. Nastolatka odziedziczyła urodę po swojej mamie.

Katarzyna Figura to jedna z najseksowniejszych polskich aktorek. Jej wdzięki można było podziwiać w wielu polskich filmach oraz na łamach "Playboya". Internauci zauważyli, że jej córka Koko ma obfity biust po mamie. - Widać że cycki po matce - napisał jeden z internautów. - mam 17 lat degeneracie - odpisała mu Koko. Przypomnijmy, że Figura ze związku z Schoenhalsem ma jeszcze córkę  Kaszmir Amber (15 l.).  Aktorka ma także syna Aleksandra (33 l.) z pierwszego małżeństwa. W 1986–1989 była żoną przedsiębiorcy Jana Chmielewskiego. 

Katarzyna Figura zrezygnowała z amerykańskiego "Playboya". Zadowoliła się papierem toaletowym

Amerykanie płacili 34 tys. dolarów za nagie zdjęcia Katarzyny Figury!

Koko Figura w bikini

i

Autor: Koko Figura/Instagram Córka Katarzyny Figury ma już 18 lat
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany