23-letnia Klaudia z Rolnik szuka żony została mamą! Znamy płeć jej dziecka

i

Autor: FB/@rolnikszukazonytvp

Gratulacje!

23-letnia Klaudia z "Rolnik szuka żony" została mamą! Znamy płeć jej dziecka

2022-11-08 15:17

Klaudia to uczestniczka 9. edycji programu "Rolnik szuka żony" oraz kandydatka 41-letniego Tomasza. Dziewczyna była w zaawansowanej ciąży, kiedy rolnik zaprosił ją do swojego gospodarstwa. Niestety, Klaudii nie udało się podbić serca Tomasza. Mężczyzna postanowił dać szanse innej kandydatce, Justynie, a 23-latka z Rytla wróciła do domu. Jak udało nam się dowiedzieć, dziewczyna urodziła zdrowe dziecko i bardzo cieszy się z nowej roli!

23-letnia Klaudia to uczestniczka 9. edycji show "Rolnik szuka żony" oraz jedna z trzech kandydatek 41-letniego Tomasza R. Dziewczyna napisała w liście, że jej sytuacja życiowa nie ułożyła się tak, jak by sobie tego życzyła i zakończyła relację z ojcem swojego dziecka. Dodała również, że planowany termin porodu został wyznaczony na sierpień. Tomasza R. nie zraziła duża różnica wieku ani fakt, że Klaudia była w zaawansowanej ciąży i zaprosił ją do swojego gospodarstwa. Na tę dwójkę od razu spadła fala hejtu. Widzowie ostro skrytykowali zafascynowanie rolnika 18 lat młodszą dziewczyną. Później było już tylko gorzej, bo parze oberwało się również niebezpieczną sytuację z udziałem krowy, do której doszło w oborze. Widzowie zarzucali im lekkomyślność. 

W 7. odcinku show Tomasz poinformował Klaudię, że jego wybranką jest Justyna. 23-latka opuściła jego gospodarstwo. Nie miała do niego żalu. Przeczuwała, że ten moment nastąpi i poczuła ulgę, gdy Tomasz wyznał jej prawdę.

23-letnia Klaudia z "Rolnik szuka żony" urodziła!

Jak przekazał nam nasz informator, Klaudia powitała na świecie córeczkę. W mediach społecznościowych można odnaleźć zdjęcia maleństwa. Dziecko odmieniło całe życie Klaudii, ale dziewczyna bardzo cieszy się z tej nowej roli. Córeczka jest do niej bardzo podobna - mają te same oczy!

Sonda
Którego rolnika z 9. sezonu "Rolnik szuka żony" lubisz najbardziej?
Nasi Partnerzy polecają