Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska

i

Autor: AKPA

Wesele tuż tuż

26 lat młodsza narzeczona Krzysztofa Skiby pręży się w panterkowym staniku. Tak spędzają ostatnie chwile przed ślubem

2023-08-14 9:23

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska odliczają już dni do swojego ślubu. Para wybrała się nad polskie morze do Łeby na festiwal motocyklowy, którego prowadzącym był lider "Big Cyc". Partnerka wokalisty wrzuciła do sieci zdjęcia z wypoczynku!

Krzysztof Skiba, lider zespołu "Big Cyc" przeżywa drugą młodość. W marcu dobiegający do 60-tki muzyk ogłosił, że się rozwiódł. Teraz jego serce skradła 33-letnia modelka Karolina Kempińska. Para przygotowuje się do ślubu, który odbędzie się już lada chwila. Ceremonie zaślubin ma poprowadzić sama prezydent Łodzi, Hanna Zdanowska. Ostatnio, para wybrała się na festiwal motoryzacyjny do Łeby. Partnerka Skiby pochwaliła się wypoczynkiem na swoim Instagramie. Zdjęcia w panterkowym staniku rozgrzały Internet! 

Karolina Kempińska rozgrzała Internet! Pozuje w panterkowym staniku i wspomina o ślubie

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska spędzili weekend nad morzem w Łebie, gdzie lider "Big Cyc" miał okazję poprowadzić festiwal motoryzacyjny. Para znalazła chwilę na odpoczynek na plaży. Modelka podsumowała weekend, dodając zdjęcie na swój Instagram. Influencerka była zachwycona festiwalem. Wspomniała również, że znajdują się na ostatniej prostej do swojego wesela.

- Ależ to był świetny festiwal! A teraz powrót do domu, praca I ostatnie szykowania - napisała pod zdjęciem.

Zobacz poniższa galerię: Krzysztof Skiba planuje ślub

Halina Kowalska ma długi. Komornik puka do jej drzwi w Skolimowie: Błagam o pomoc