43-letnia Joanna Krupa udziela rad rodzicielskich starszej koleżance. Kasia Sokołowska zastosuje się do nich?

2022-08-04 8:00

Joanna Krupa (43 l.) od trzech lat jest mamą. Ostatnio zabrała swoją córeczkę na pierwszą ściankę. Teraz postanowiła udzielić kilku złotych rad Kasi Sokołowskiej (49 l.), która urodziła dwa tygodnie temu.

Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska

i

Autor: AKPA/Kurnikowski Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska

Joanna Krupa trzy lata temu została dumną, świadomą mamą. Córeczka Asha stała się oczkiem w jej głowie i od razu trafiła na Instagrama swojej znanej mamy. Modelka chętnie pokazuje jak dziewczynka spędza czas, co lubi i jak się bawi. Ostatnio zabrała ją nawet na konferencję prasową "Top Model". Asha była zachwycona i pozowała fotoreporterom niczym prawdziwa gwiazda. Teraz Joanna postanowiła dać kila złotych rad swojej koleżance z planu, która została mamą dwa tygodnie temu.

Krupa radzi Sokołowskiej

Kasia dwa tygodnie temu, w wieku prawie 50 lat, urodziła swoje pierwsze dziecko. Jurorka "Top Model" czuje się świetnie i kilkanaście dni po porodzie pojawiła się już w pracy, na konferencji prasowej programu. Wyglądała znakomicie. Joanna Krupa również błyszczała i zabrała swoją trzyletnią córkę. Teraz postanowiła podzielić się kilkoma radami rodzicielskimi dla starszej koleżanki z planu. 

- Myślę, że fajnie, jakby Kasia, jak jej dziecko będzie trochę starsze, żeby synka wszędzie brała ze sobą, żeby pokazała, co mama robi, jak robi, żeby to dziecko do ludzi też było. Myślę, że to pomaga, nawet w przyszłości, jak dziecko jest starsze, że to też może pomóc w karierze czy w szkole, obojętnie w jakiej branży będzie. Że to dziecko nie będzie wstydliwe, będzie odważne - stwierdziła Krupa w rozmowie z Pudelkiem. 

Sonda
Podobają ci się imiona, jakie Katarzyna Sokołowska dała synowi?
Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Namiętne Walentynki gwiazd - Steczkowska, Krupa i Rubik zakochane

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki