Małgorzata Rozenek-Majdan

i

Autor: akpa Małgorzata Rozenek-Majdan

Pełne zaskoczenie!

Małgorzata Rozenek-Majdan na wszystko bierze tabletki, ma ich całą szufladę! To dlatego tak świetnie wygląda?

2022-08-03 10:28

Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) wygląda rewelacyjnie. Od jakiegoś czasu chwali się intensywnymi treningami, a ich efekty widać gołym okiem. Okazuje się jednak, że celebrytka ma całą szufladę tabletek, które działają na odchudzanie, czy walkę z cellulitem. To jest sekret jej wyglądu?

Małgorzata Rozenek-Majdan jest niezwykle dumna z tego, jak wygląda. Pokazuje, jak codziennie ciężko pracuje na treningach, żeby móc się pochwalić boskim ciałem. Rzeczywiście patrząc na ostatnie zdjęcia celebrytki nie widać na jej ciele ani grama tłuszczyku, czy zmory wielu kobiet, cellulitu. Wiele pań może na nią patrzeć z zazdrością i zastanawiając się, co trzeba zrobić, żeby mieć taką figurę. Teraz okazuje się, że celebrytka, żeby osiągnąć taki efekt, wspomaga się licznymi preparatami i codziennie łyka masę tabletek!

Małgorzata Rozenek nie taka perfekcyjna

Rozenek-Majdan ma tabletki na wszystko

Celebrytka uwielbia wrzucać do sieci zdjęcia, na których wygląda jak milion dolarów i kusi swoimi wdziękami. Okazuje się jednak, że Małgosia łyka codziennie tabletki, dzięki którym pozbywa się wielu mankamentów. Ostatnio chętnie reklamuje w mediach społecznościowych suplementy diety. Dokładnie opisała na co działają. Co więcej, Rozenek-Majdan ma nawet specjalną szufladę, w której trzyma kilkanaście buteleczek z kapsułkami. 

Małgorzata Rozenek-Majdan

i

Autor: Małgorzata Rozenek-Majdan/Instagram Małgorzata Rozenek-Majdan

Na co Małgosia bierze tabletki?

Jeden z preparatów działa na pozbycie się cellulitu. "Skutecznie redukuje cellulit oraz wspiera odchudzanie. Pomaga pozbyć się "ciężkości podczas okresu", czytamy. Inne mają również ciekawe zastosowanie. Jak widać, nie wystarczy trening i dieta, Małgosia wspomaga się również tabletkami, żeby osiągnąć efekt "wow!".

Sonda
Też stosujesz suplementy diety?
Nasi Partnerzy polecają