Kasia Sokołowska urodziła. Jurorka Top Model została mamą w wieku 49 lat!

i

Autor: Akpa

Witamy na świecie

Kasia Sokołowska urodziła. Jurorka "Top Model" została mamą w wieku 49 lat!

2022-07-19 9:30

Kasia Sokołowska (49 l.) urodziła swoje pierwsze dziecko. Jak donoszą media, jurorka "Top Model" oraz nowo narodzone maleństwo czują się dobrze. Jakiej płci jest pociecha Katarzyny Sokołowskiej i jej ukochanego?

O narodzinach pierwszego dziecka Kasi Sokołowskiej poinformował Plotek.pl. "Świeżo upieczona mama i maluch czują się dobrze. Media informowały niedawno, że spodziewa się syna, jednak ona tego nie potwierdziła. Do momentu publikacji artykułu także nie wiadomo, jakiej maluch jest płci", napisano na stronie portalu. I choć oficjalnie płeć nie została potwierdzona po narodzinach maleństwa, to wcześniejsze wypowiedzi jurorki "Top Model" świadczą o tym, że na świat miał przyjść chłopiec.

Jasne, zdaję sobie sprawę z ograniczeń, to kwestia biologii, wydolności organizmu. Wiadomo, że po 25. roku życia spada już tzw. rezerwacja jajnikowa. Miałam tę świadomość, planując ciążę (...). Jestem zdrowa, w świetnej formie, lekarze twierdzą, że biologicznie jestem młodsza, niż mówi metryka. Dbam o siebie, badam się. Naprawdę wierzę, że będę tańczyła na weselu mojego syna - wyznała Sokołowska w rozmowie z "Twój styl".

W rozmowie z Agnieszką Litorowicz-Siegert Kasia mówiła o tańcu na weselu jej syna. Możemy więc się domyślać, że Katarzyna Sokołowska i Artur Kozieja powitali na świecie chłopca. Para długo starała się o dziecko, dlatego narodziny maleństwa są dla nich wyjątkowym i pełnym radości czasem.

Przeżyłam poronienie naturalnej ciąży, dlatego zdecydowałam się na zabieg in-vitro. Postanowiłam, że moją ciążą zaopiekuję się także w sensie medycznym od pierwszego dnia. Będę ją obserwować, kontrolować, nic mi nie umknie (...). Prawda jest taka, że starałam się o dziecko od kilku długich lat. Czasem słyszę opinie, że sobie wszystko wykalkulowałam: kariera, facet, pieniądze, macierzyństwo. To nie ma nic wspólnego z prawdą - wyznała Sokołowska w rozmowie z magazynem.

Sonda
Co sądzisz o programie Top Model?
Maja Hyży o ciąży i byciu mamą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają