Katarzyna Sokołowska świętuje urodziny partnera

i

Autor: AKPA/Piętka

Katarzyna Sokołowska świętuje urodziny partnera. Pokazała wspólne zdjęcia!

2022-07-11 18:30

Katarzyna Sokołowska (49 l.) i Artur Kozieja (53 l.) są w związku już od kilku lat. Para poznała się na randce w ciemno, a połączyły ich wspólne zainteresowania. W kwietniu 2022 roku Sokołowska ogłosiła w mediach społecznościowych, że spodziewa się dziecka. Ostatnio jurorka "Top Model" miała kolejny powód do świętowania. Jej ukochany obchodził urodziny. Z tej okazji opublikowała na Instagramie kilka ich wspólnych zdjęć.

Katarzyna Sokołowska to jurorka programu "Top Model" oraz reżyserka pokazów mody. Kobieta działa w polskim show-biznesie od lat i cieszy się uznaniem wielu gwiazd. Prywatnie jest partnerką znanego biznesmena, Artura Kozieja. Zakochani nie mówią publicznie o szczegółach swojego związku. Z tego powodu uchodzą za jedną z najbardziej tajemniczych par celebrytów w Polsce. W rozmowie z dziennikarzami "Dzień dobry TVN" zdradzili, że poznali się na randce w ciemno, a połączyły ich wspólne pasje: podróże, konie oraz sztuka. W kwietniu tego roku 49-letnia Sokołowska ogłosiła na Instagramie, że spodziewa się dziecka. Jurorka "Top Model" zamieściła kilka zdjęć, na których wyraźnie widać zaokrąglony brzuszek. Dodała, że "cuda się zdarzają".

Ostatnio kobieta miała kolejny powód do świętowania. Jej ukochany obchodził 53. urodziny. Z tej okazji opublikowała na swoim profilu na Instagramie serię wspólnych zdjęć. Znalazły się na nich kadry z podróży na Sri Lankę.

Sokołowska nie zdradziła jednak, w jaki sposób będzie świętowała urodziny partnera. Na koncie Kozieja na Instagramie pojawiło się nagranie z popularnej chińskiej knajpy. Jak przekazał jeden z gości, to jego urodzinowa tradycja.

Maja Hyży o ciąży i byciu mamą
Sonda
Będziesz oglądać 11. edycję "Top Model"?