Marzena Rogalska

i

Autor: AKPA/Instagram @marzena_rogalska

Wszystko prześwituje!

53-letnia Marzena Rogalska szaleje na wakacjach. Zarzuciła na siebie przezroczystą narzutkę

2023-08-02 14:23

Marzena Rogalska skorzystała z chwili wytchnienia na pięknej piaszczystej plaży. 53-letnia dziennikarka prezentowała się znakomicie w odważnym bikini. Ciało przysłoniła prześwitująca narzutką, która niewiele zasłaniała, za to pobudzała wyobraźnię. Odważnie, ale gustownie - niejedna kobieta chciałaby tak wyglądać podczas plażowania.

Marzena Rogalska zwidziała Belgię

Marzena Rogalska relacjonuje swoje wakacyjne przygody na Instagramie. Dziennikarka najpierw postawiła na aktywny wypoczynek, więc mogliśmy podziwiać jej relacje z miejsc, które odwiedzała w Belgii. Dziennikarka zwiedziła tam oczywiście Brukselę, jednak jej serce skradła Brugia. "Po prostu bajka. Miasteczko, w którym czujesz się, jakbyś odbywała podróż w czasie. Średniowieczna architektura, której uroda zapiera dech w piersiach, tu nie ma nijakich zakątków, gdzie się nie obejrzysz tam pięknie. Plus bogate muzealne zbiory. Ojczyzna koronek. CUDO!" - napisała w poście kilka dni temu, wszystko ilustrując fotografiami. 

Marzena Rogalska bryluje na plaży

Po aktywnym wypoczynku przyszedł czas na odrobinę słodkiego lenistwa na plażach Hiszpanii. Tak przynajmniej wnioskujemy z hiszpańskojęzycznych hasztagów, którymi opatrzyła swoje relacje. Na filmikach i zdjęciach widzimy prezenterkę na tle morskich fal. W jednym z wpisów przyznała, że uwielbia spacery, a taka przechadzka po plaży może być formą medytacji. Uwagę przykuwają też stylizacje Rogalskiej: szerokie spodnie w zielono-biały wzór połączyła z topem w kolorze kanarkowym, super sukienka w odcieniach czerwieni i niebieskiego oraz bikini, które rozpala wyobraźnię. Dwuczęściowy kostium w wyrazisty, panewkowy wzór jest naprawdę gorący. Choć dziennikarka przysłoniła ciało delikatną narzutką, to prześwity mogą pobudzać wyobraźnię. Do całości świetnie pasuje słomkowy kapelusz i ciemne okulary. 

Anna Kalczyńska w bikini błyszczy nad polskim morzem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany