Marzena Rogalska pokazała, jak wygląda bez makijażu

i

Autor: instagram/@marzena_rogalska Marzena Rogalska pokazała, jak wygląda bez makijażu

Co za zmiana!

Marzena Rogalska pokazała, jak wygląda bez makijażu. Następnie oddała się w ręce specjalistów. "Wow"

2022-12-01 11:20

Marzena Rogalska (52 l.) zachwyciła wszystkich! Dziennikarka pokazała się bez makijażu. Na tym samym nagraniu możemy zobaczyć, jak wygląda w wieczorowym make-upie. "Jak milion dolarów" - zachwycają się fani. Zobaczcie ekspresową metamorfozę Marzeny Rogalskiej!

Marzena Rogalska to dziennikarka radiowa i telewizyjna z ponad dwudziestoletnim stażem. Przez wiele lat była związana z Telewizją Polską, gdzie prowadziła m.in. poranny program "Pytanie na śniadanie" w duecie z Tomaszem Kammelem. Obecnie jest ona gospodynią "Miasta kobiet", które można oglądać w TVN Style. Nie boi się poruszania trudnych tematów - w niedawnej rozmowie z Jackiem Rozenkiem opowiedziała o rodzinnej tragedii, której doświadczyła

Metamorfoza Marzeny Rogalskiej. Pokazała się bez makijażu i w pełnym make-upie

Dziennikarka utrzymuje stały kontakt z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jakiś czas temu Rogalska pokazała na Instagramie zdjęcie z nagim biustem, które wywołało prawdziwą burzę. Ostatnio światło dzienne ujrzała nowa książka dziennikarki zatytułowana "Dobrissimo! Opera od kuchni", która powstała w ramach jej współpracy z Aleksandrą Kurzak - solistką operową.

Marzena Rogalska pojawiła się na koncercie z udziałem artystki w czerwonej sukni z głębokim dekoltem od Violi Piekut. Olśniła wszystkich! Na Instagramie pokazała, jak wyglądały przygotowania do tego wyjątkowego wieczoru. 

"To, co się wydarzyło podczas ostatnich dwóch dni, było dla mnie wielkim przeżyciem i do dziś nie mogę uwierzyć, że to wszystko się wydarzyło naprawdę!" - napisała, a następnie podziękowała specjalistkom, dzięki którym wyglądała jak milion dolarów. 

Na opublikowanym przez siebie nagraniu Marzena Rogalska pokazała się bez makijażu. Następnie możemy zobaczyć ją po ekspresowej metamorfozie - w pełnym, wieczorowym make-upie, a także w połyskującej, dopasowanej sukni z fantazyjnymi rękawami oraz głębokim dekoltem. 

Fani są zachwyceni. "Wyglądałaś jak milion dolarów", "Wyglądałaś jak sztabka złota w czerwieni", "Miss Polski", "Wyglądałaś bosko" - piszą w komentarzach. My również nie możemy się napatrzeć!

Jak Wam się podoba przemiana Marzeny Rogalskiej?

Sonda
Obserwujesz Marzenę Rogalską w mediach społecznościowych?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany