Burza pod zdjęciem topless Marzeny Rogalskiej

i

Autor: instagram/@marzena_rogalska Burza pod zdjęciem topless Marzeny Rogalskiej

Zawrzało!

Burza pod zdjęciem topless Marzeny Rogalskiej. "Wstydu nie masz". Złośliwi mają dla niej "radę"

2022-10-17 10:28

16 października Marzena Rogalska (52 l.) pokazała na Instagramie zdjęcie topless, wyrażając swoje poparcie dla akcji "Top Freedom". W komentarzach zawrzało! Część internautów najwyraźniej nie do końca zrozumiała cel, jaki przyświecał dziennikarce. "Wstydu nie masz" - piszą złośliwcy.

Marzena Rogalska od wielu lat występuje w radiu oraz telewizji. Obecnie jest ona prowadzącą programu "Miasto kobiet", który widzowie mogą zobaczyć w TVN Style. Ponadto Rogalska udziela się w mediach społecznościowych - na Instagramie obserwuje ją ponad 260 tysięcy fanów. Wieloletnia ekranowa partnerka Tomasza Kammela wręcz promienieje, a fani nie mogą uwierzyć, że ma 52 lata! Marzena Rogalska publikuje na Instagramie zdjęcia, które najczęściej spotykają się z ciepłym odbiorem. Tym razem jednak pojawiła się tam fotografia, która wzbudziła niemałe kontrowersje. Zdjęcie topless Marzeny Rogalskiej ma promować akcję "Top Freedom", nie każdemu jednak przypadło ono do gustu. Część fanów najwyraźniej nie zrozumiała również powodu, dla którego Rogalska pokazała biust. 

"Jest to akcja promująca równość i akceptację do odsłaniania klatki piersiowej niezależnie od płci, akcja upominająca się o prawo do karmienia piersią w miejscach publicznych, o równy strój szkolny niezależnie od płci, o nieseksualizowanie dziewczynek i szacunek dla każdego ciała bez względu na jego cechy" - czytamy na instagramowym profilu dziennikarki, która wyjaśniała, na czym polega akcja "Top Freedom". 

Mimo to, w komentarzach pod odważnym zdjęciem Marzeny Rogalskiej zawrzało. Część fanów wyraziła swoje poparcie dla akcji lub komplementowała dziennikarkę, inni opisywali swoje historie, a jeszcze inni przyznawali wprost: "Nie rozumiem tej akcji". Nie zabrakło również osób, które dały wyraz swojemu zniesmaczeniu inicjatywą i/lub zdjęciem topless dziennikarki.

"Jeszcze trochę i będzie akcja, że uprawianie seksu powinno być w miejscach publicznych. (...) Do czego ten świat zmierza? Do zatracenia intymności, tego, co powinno być chronione" - grzmi część internautów.

"Z całym szacunkiem, ale ja wolę trochę intymności zachować""Wy już naprawdę nie wiecie, co macie ze sobą zrobić, byle zaistnieć. Na pewno w edukacji młodych nie pomoże pani roznegliżowane zdjęcie", "Czy to jest aż tak ważne, żeby świecić biustem?", "Ach, prawdziwe problemy celebrytów", "Nie czuję potrzeby, żeby pokazywać publicznie własne piersi. Są moje, a nie publiczne. Ale w sumie czego nie robi się dla pieniędzy i popularności. Twarz jest już popularna. Cycki jeszcze nie. Pani Marzeno, kiedy pani zdejmie majtki?", "Ta chora akcja to kolejny pomysł, jak bezkarnie świecić wszystkim wszędzie", "Wstydu nie masz" - czytamy w komentarzach.

Niezależnie od tego, jak ocenia się zdjęcie Marzeny Rogalskiej bez stanika, trzeba przyznać jedno - zrobiło ono furorę w sieci i sprawiło, że znów mówi się o akcji "Top Freedom". Jak widać, cel został osiągnięty!

Marzena Rogalska zachwyca stylizacjami i szokuje zdjęciem topless. Zobaczcie, w których kreacjach wyglądała najlepiej!

Sonda
Kobieta opalająca się bez stanika na publicznej plaży: