67-letni Zygmunt Chajzer będzie teraz prał CUDZE MAJTY! Nie ma już wyjścia!

i

Autor: AKPA 67-letni Zygmunt Chajzer będzie teraz prał CUDZE MAJTY! Nie ma już wyjścia!

67-letni Zygmunt Chajzer będzie teraz prał CUDZE MAJTY! Nie ma już wyjścia!

2022-01-31 20:01

67-letni Zygmunt Chajzer zdecydował się na piękny gest i wystawił na WOŚP usługę prania, którą wykona osobiście. W poniedziałek (31 stycznia) tuż przed godziną 15:00 licytacja dobiegła końca. Aż kilkadziesiąt osób walczyło o to, żeby legendarny pan od proszku do prania zrobił porządek z ich koszem na brudną odzież. Można spodziewać się, że nie brakuje w nim bielizny domowników. Szczęśliwiec zapłacił fortunę, by Zygmunt Chajzer wyprał mu m. in. majtki. Poznajcie szczegóły!

Wiele gwiazd grało w tym roku razem z WOŚP. Licznie przekazywały na aukcje swoje przedmioty, możliwość zjedzenia ze sobą kolacji, a niektóre nawet podarowały swoje... nagie zdjęcia. Zygmunt Chajzer zdecydował się na gest wyjątkowy, bo wystawił na sprzedaż swoją usługę, która będzie wymagać o wiele więcej czasu i energii. W wykonaniu zadania 67-letniemu tacie pomoże syn Filip, którego doskonale znacie z "Dzień dobry TVN".

- Na WOŚP wystawiamy - rodzinne pranie brudów. Jedyna taka szansa, żeby KRÓL prania - Zygmunt Stary (ale jary) zajął się Twoimi plamami - pisze na swoim profilu Filip Chajzer, który zachwala usługę taty.

NIE PRZEGAP: Wiemy, jak teraz wygląda życie serialowego Janusza Tracza. Śmiertelna choroba żony boleśnie doświadczyła jego rodzinę

- Jestem specjalistą od prania - reklamuje się Zygmunt Chajzer na Instagramie - Jeśli nie macie własnej pralki - ja mam, jeśli nie macie własnego proszku - ja mam. Pierze, nie uczula, dezynfekuje. W waszym domu będzie pachniało, będzie czysto, będzie lśniąco - kontynuuje prezenter.

W swojej aukcji panowie podkreślili też, że ich czas można wymienić na "gotowanie, mopowanie, albo inne (moralne) usługi z zakresu wsparcia domowników". W poniedziałek (31 stycznia) licytacja dobiegła końca, wzięły w niej udział 32 osoby! Szczęśliwy zwycięzca zapłacił aż 8900 złotych za pranie!

37-letni Filip Chajzer przyznał na nagraniu, na którym widać, jak prasuje, że robi to po raz pierwszy w życiu.

- Nie umiem prasować, ale się nauczę i będę się bardzo starał - obiecuje gwiazdor DDTVN.

NIE PRZEGAP: Rolnik szuka żony: Elżbieta ZNOWU się z nim spotyka! Te doniesienia zszokują wielu!

Sonda
Czy w tym roku wsparłeś/aś WOŚP?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE