Grażyna Szapołowska. Oto polska bogini Bałtyku

i

Autor: Papara 20

69-letnia Grażyna Szapołowska kusi w Juracie. Co za ciało! Założyła seksowny kostium [ZDJĘCIA]

2022-06-27 5:30

Jak co roku, gdy nadchodzi lato, Grażyna Szapołowska (59 l.) rusza do Juraty. Wygrzewa swoje ciało, a raczej... rozgrzewa tamtejszą plażę, bo choć zbliża się do siedemdziesiątki, seksapilu ma coraz więcej! Gwiazda zachwyciła w uwodzicielskim, dwuczęściowym, czerwonym kostiumie kąpielowym – słowem: istna bogini.

No i znowu była pierwsza nad polskim morzem. Grażyna Szapołowska nie wyobraża sobie wakacji bez wyjazdów do ukochanej Juraty. Tu nie potrzebuje towarzystwa znajomych ani rodziny i nie trzeba jej większych atrakcji niż fale, piasek i słońce. W pełni satysfakcjonują ją samotny wypoczynek na plaży i spacery z pieskiem, z którym bawiła się na plaży. Tylko kąpieli nie zaznała, bo Bałtyk jak zwykle był za zimny.

NIE PRZEGAP: Grażyna Szapołowska pokazała córkę i wnuczkę. Zachwycają urodą! Nie oderwiecie wzroku [ZDJĘCIA]

Grażyna Szapołowska większość dnia spędziła w hotelu. Wyszła poopalać się dopiero po południu, gdy słońce już tak nie grzało. Rozłożyła sobie parawan, położyła się na ręczniku i oddała błogiemu lenistwu. I jak zawsze wyglądała rewelacyjnie!

Zobaczcie w naszej galerii, jak Grażyna Szapołowska prezentowała się na plaży. Jest sexy?

Sonda
Czy Grażyna Szapołowska to dobra aktorka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE