A jednak! Doda największą gwiazdą Polsatu. Miażdży konkurencję. Janachowska i Gessler mogą się schować

2023-09-21 19:00

Nowe reality show Dody (39 l.), jak wszystko, czego tknie się piosenkarka, jest szeroko komentowane. Program "Doda. Dream show" budzi skrajne emocje, ale, jak się właśnie okazało, i tak jest najgorętszą nowością jesiennej ramówki Polsatu. Wyniki mówią jasno: Doda przebiła nie tylko Izabelę Janachowską, ale i Mateusza Gesslera, Karolinę Gilon i wszystkie żony Warszawy.

Doda

i

Autor: Sebastian Wielechowski/SE & Paweł Wodzyński/East News Doda

A jednak! Doda największą gwiazdą Polsatu. Miażdży konkurencję. Janachowska i Gessler mogą się schować

Od początku września na antenie Polsatu możemy śledzić nowe reality show Dody "Doda. Dream show", w którym podglądamy, jak wokalistka przygotowuje się do swojej spektakularnej trasy koncertowej. Jak twierdzi - ostatniej. ZOBACZ: Doda rusza w OSTATNIĄ trasę koncertową. Ujawnia kulisy dawnych występów: Wszyscy mnie DOILI i OSZUKIWALI. Wywiad

Doda jako jedna gwiazda w Polsce doczekała się już drugiego własnego, autorskiego zresztą, telewizyjnego reality show. Jej pierwszy program "Doda. 12 kroków do miłości" był hitem Polsatu. Stacja zdecydowała się więc na kolejne show z udziałem gwiazdy. I na pewno nie pożałuje. Bowiem wyniki oglądalności, choć nie są milionowe, i tak są najlepszym wynikiem ze wszystkich nowości stacji. I wszystkich programów typu reality! 

Doda. Dream show - wyniki oglądalności

Jak donosi portal wirtualnemedia.pl, oglądalność programu Dody po trzech odcinkach wynosi 433 tys. widzów. To o wiele więcej niż program Izabeli Janachowskiej, który śledzi 322 tys. widzów. Nowy program randkowy "Temptation Island Polska", który prowadzi Michał Figurski, ogląda już jednie 272 tys. widzów. Programy emitowane w telewizyjnej Czwórce - "Love Island" i nowy program Mateusza Gesslera "Para do gara" - oglądają kolejno: 251 i 116 tys. widzów. Nic dziwnego, że w tej sytuacji Polsat zmienia pory emisji kilku swoich programów. O dwie godziny później zobaczymy program "Żony Warszawy" oraz "Temptations Island Polska". Program Dody nadal będziemy mogli śledzić w najlepszym antenowym czasie - w poniedziałki o godz. 20. 

W programie "Doda. Dream show" artystka pokazuje kulisy przygotowań do październikowej trasy koncertowej. W tym tygodniu Doda zaczęła próby taneczne w hali, w której odbędą się jej muzyczne spektakle. Zdjęcia z prób zobaczycie tylko u nas: Doda w szokującej stylizacji na próbach do koncertów. Błysnęła bielizną i... bicepsem. Gorące zdjęcia

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany