Ada z Rolnik szuka żony jest w ciąży?!

i

Autor: FB/@BardzmyRazem.TVP

Szok!

Ada z "Rolnik szuka żony" jest w ciąży?! Narzeczona Michała odpowiedziała!

2022-11-30 18:03

Ada i Michał to para, których ścieżki przecięły się dzięki udziałowi w 9. edycji programu "Rolnik szuka żony". Ta dwójka szybko zapałała do siebie miłością, a w finale pojawili się już jako narzeczeństwo. Widzowie zaczęli spekulować, że tak szybkie zaręczyny są być może wynikiem nieplanowanej ciąży. Ada postanowiła odpowiedzieć na plotki!

Ada i Michał to para, która poznała się na planie 9. edycji "Rolnik szuka żony". Początkowo chłopak bardzo wahał się, między wybraniem Adrianny, którą podpowiadało mu serce, a Marty, którą podpowiadał mu rozum i faworyzowali rodzice. W końcu jednak chłopak postawił wszystko na jedną kartę i wręczył białą różę Adzie. Był to strzał w dziesiątkę! Między nią a Michałem narodziła się miłość. Chłopak poznał jej rodziców, a ci błyskawicznie przyjęli go do rodziny. W 11. odcinku "Rolnik szuka żony" zakochani wyznawali sobie miłość przed kamerami, a w finale Michał poinformował, że są już zaręczeni! Młody rolnik klęknął przed wybranką swojego serca na dzień przed nagraniami do finału. Później, już jako narzeczeństwo, pojawili się w "Pytaniu na śniadanie", gdzie opowiedzieli więcej o swoim uczuciu. Adrianna szybko zyskała popularność i grono fanów w mediach społecznościowych. 

Adrianna jest w ciąży?! Media huczą od plotek

Po finale widzowie zaczęli spekulować, że szybkie zaręczyny są być może efektem nieplanowanej ciąży. Dziewczyna miała ukrywać brzuszek pod sukienką. Plotki te szybko dotarły do samej Adrianny. Jej obserwatorka zapytała wprost, czy jest w ciąży.

- W ciąży spożywczej - odpowiedziała żartobliwie wybranka Michała.

Michał i Ada wspominali, że planują ślub. Jak możemy się domyślać, dzieci jeszcze nie są w ich planach.

Ada w ciąży?

i

Autor: Instagram/@xxadrienne
Sonda
Oglądałeś 9. sezon "Rolnik szuka żony"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają