Adam Sztaba unieważnił małżeństwo z Dorotą Szelągowską

i

Autor: AKPA Adam Sztaba unieważnił małżeństwo z Dorotą Szelągowską

Były mąż Szelągowskiej unieważnił ich małżeństwo! Właśnie wydało się, że znowu stanął przed ołtarzem z inną!

2022-04-30 17:30

Dorota Szelągowska i Adam Sztaba byli parą przez ponad dekadę, a ich wielka miłość zakończyła się zaledwie trzy miesiące po ślubie. I choć para rozwiodła się kilka lat temu, to unieważnienie małżeństwa kościelnego nie jest już taką łatwą procedurą. Artysta starał się o to od lat i w końcu mu się udało. Teraz wydało się, że w wielkiej tajemnicy po raz kolejny stanął przed ołtarzem ze swoją ukochaną. Poznajcie szczegóły!

Dorota Szelągowska i Adam Sztaba po rozwodzie cywilnym znaleźli pocieszenie w ramionach innych partnerów. Serce muzyka zaczęło bić szybciej dla jego agentki Agnieszki Dranikowskiej. Para pobrała się w 2016 roku w urzędzie stanu cywilnego. Przez lata Sztaba walczył o unieważnienie kościelnego ślubu z poprzednią żoną. Zarówno on, jak i jego partnerka marzyli, by złożyć sobie przysięgę małżeńską przed Bogiem. I w końcu im się to udało!

Okazuje się, że Dorota Szelągowska nie robiła byłemu mężowi problemów przy kolejnym rozwodzie. Byłe małżeństwo żyje dziś w poprawnych, przyjaznych stosunkach, co jest rzadkością w naszym rodzimym show-biznesie. Sztaba i Dranikowska pobrali się w wielkiej tajemnicy i dopiero teraz wydało się, że uroczystość odbyła się... w ubiegłym roku!

- Jesteśmy wierzący. Bardzo zależało nam na ślubie kościelnym. Czekaliśmy na unieważnienie poprzedniego ślubu Adama 2 lata. Gdy to się udało, zaprosiliśmy tylko najbliższą rodzinę i bez szumu medialnego ślubowaliśmy w kościele pod Łodzią. To był konkretny kościół, który sobie upatrzyliśmy - mówi Agnieszka Dranikowska-Sztaba.

Pozostaje życzyć zdrowia i szczęścia!

Sonda
Lubisz Dorotę Szelągowską?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE