Adriana Kalska pokazała ciążowy brzuszek

i

Autor: AKPA/Filip Radwański Adriana Kalska pokazała ciążowy brzuszek

Adriana Kalska pokazała ciążowy brzuszek! "Taka sytuacja"

2022-06-15 11:27

Adriana Kalska (36 l.) zaskoczyła fanów swoim nowym zdjęciem. Na instagramowym profilu aktorki pojawiło się jej selfie z dobrze widocznym ciążowym brzuszkiem. "Bardzo Ci pasuje" - zachwycają się internauci w komentarzach.

Rozstanie Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego 

Adriana Kalska przez trzy lata pozostawała w związku z Mikołajem Roznerskim (39 l.). Para była nawet zaręczona, jednak związek aktorów nie przetrwał próby czasu. W grudniu 2021 roku Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski poinformowali fanów o rozstaniu. 

Krótko później w sieci pojawiły się pierwsze plotki, jakoby aktor spotykał się z Anną Głogowską. Ani Mikołaj Roznerski, ani była partnerka Piotra Gąsowskiego, nie potwierdzili dotychczas tych doniesień i unikają bezpośrednich odpowiedzi na pytania zadawane przez fanów i dziennikarzy. Adriana Kalska z kolei zdaje się w pełni poświęcać pracy. Właśnie dlatego zdjęcie, na którym pokazała ciążowe krągłości, na pierwszy rzut oka może wzbudzić zdumienie...

Adriana Kalska eksponuje ciążowy brzuch

Na najnowszej fotografii opublikowanej na swoim instagramowym profilu Adriana Kalska pozuje z pokaźnych rozmiarów ciążowym brzuszkiem w bieliźnianej stylizacji. Na twarzy aktorki, która patrzy prosto w obiektyw, maluje się uśmiech. 

"Taka sytuacja" - napisała w opisie pod zdjęciem.

Po dokładniejszym przyjrzeniu się fotografii można jednak zauważyć, że spory brzuch jest... sztuczny. Co więcej, Adriana Kalska oznaczyła na zdjęciu instagramowy profil serialu "Papiery na szczęście", w którym wciela się w Martę. Wygląda zatem na to, że widzowie doczekają się emocjonujących odcinków! 

"To po leczo?" - żartują internauci w komentarzach pod zdjęciem.

"Ładny ten brzuszek"

"Prześliczna jesteś i bardzo pasuje Ci ten brzuszek"

"Pięknie pani z brzuszkiem", czytamy.

"Już się nie mogę doczekać kolejnego sezonu", piszą fani serialu emitowanego w TVN7.

Iza z "M jak miłość" ucieka w sukni ślubnej! Co się dzieje z Adrianą Kalską?
Sonda
Czy Adriana Kalska jest dobrą aktorką?