Adrianna Biedrzyńska bawi się na festiwalu. Pokazała, z kim! Wybrały się na Wakacyjne Miasto Kobiet [GALERIA]

i

Autor: AKPA/Niemiec

Adrianna Biedrzyńska bawi się na festiwalu. Pokazała, z kim! Wybrały się na Wakacyjne Miasto Kobiet [GALERIA]

2022-07-04 19:45

Adrianna Biedrzyńska (60 l.) czerpie z życia pełnymi garściami! Aktorka właśnie korzysta z rozrywek podczas letniego festiwalu. Na Wakacyjne Miasto Kobiet aktorka przybyła w towarzystwie dobrych znajomych! Pokazała zdjęcia, na których widać, jak spędzają czas. Zobaczycie je w naszej galerii zdjęć!

Adrianna Biedrzyńska pokazała zdjęcie z letniego festiwalu. Razem z koleżankami bawi się na Wakacyjnym Mieście Kobiet!

Wakacyjne Miasto Kobiet, odbywające się w Świnoujściu, to letni festiwal dedykowany w całości Paniom. Warsztaty taneczne, spektakle teatralne, strefa urody, a także ciekawe prelekcje to tylko część rozrywek, zaplanowanych przez organizatorów. Ewidentnie musiały przypaść do gustu także Adriannie Biedrzyńskiej, która wraz z koleżankami pluskała się w basenie, a także wybrała się na warsztaty z szydełkowania.

Zdjęciami i filmikami z wakacyjnych wojaży podzieliła się z fanami na koncie na Instagramie. Razem z aktorką mogli podziwiać widok na morze z hotelowego tarasu, a także podejrzeć, jak Adrianna Biedrzyńska zachwyca figurą w kostiumie kąpielowym. Towarzyszyły jej przyjaciółki - taki relaks to my rozumiemy!

Jak Adrianna Biedrzyńska bawiła się podczas festiwalu? Zobaczcie poniżej w naszej galerii zdjęć!

Diablo po WYJŚCIU z WIĘZIENIA! Wzruszająca reakcja dziecka... l Andrzej Kostyra
Sonda
Lubisz Adriannę Biedrzyńską?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE