Afera o alimenty. Matka dziecka Kevina Mgleja odpowiada Roxie Węgiel. Proponuje jej spotkanie

2024-04-17 7:31

Malwina Dubowska (26 l.) to młoda aktorka znana z serialu "Korona królów. Jagiellonowie". Jest absolwentką Warsztatów Aktorskich Doroty Zięciowskiej i Zbigniewa Kalety. Zagrała także m.in. serialach w "Polowanie na ćmy" i "Przyjaciółki". Prywatnie wychowuje samotnie syna Williama (4 l.), którego ojcem jest Kevin Mglej (28 l.), partner a może już i nawet mąż, Roksany "Roxie" Węgiel (19 l.). Od kilku dni w mediach społecznościowych trwają spekulacje, co do alimentów jakie płaci Mglej na syna.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej , Malwina Dubowska

i

Autor: Podlewski/Akpa, Marek Kudelski/Super Express

Była narzeczona Kevina Mgleja postanowiła przerwać milczenie, po tym, gdy w sprawie alimentów wypowiedziała się Roxie Węgiel. Faworytka obecnej edycji "Tańca z gwiazdami" odniosła się do krążących plotek o tym, że jej ukochany nie płaci alimentów na syna. - Płaci i to sporo XD - napisała Roksana Węgiel. Na końcu zamieściła "XD", co znaczy prawdopodobnie tyle, że rozbawił ją nieprawdziwy zarzut hejterki. Widać to dla Malwiny Dubowskiej było już za wiele.

- Doszły mnie słuchy, że opływam w luksusy, że dostaję nie wiadomo jakie przelewy, a jednak rzeczywistość jest inna i bardzo proszę, żeby ktoś, kto nie ma pojęcia o mnie, ani o samotnym wychowywaniu dziecka nie wypowiadał się na ten temat, bo po pierwsze, jest to nietaktowne, a po drugie porusza moje osobiste tematy. Ale jeśli chce się zapoznać dowiedzieć, jak to wygląda, to zapraszam, bo chyba pora się poznać - relacjonowała aktorka na Instagramie.

Przypomnijmy, że w następnym odcinku "Tańca z gwiazdami" Roksana Węgiel będzie tańczyła z Kevinem Mglejem. Być może z parkietu show Polsatu usłyszymy kolejne wyjaśnienia w palącej sprawie alimentów.

Była narzeczona ukochanego Roksany Węgiel w odważnej sesji: "Powraca moja kobieca moc"

Quiz "Taniec z Gwiazdami". Dopasuj tancerza do gwiazdy. Foremniak, Koroniewska, Liszowska i inni

Pytanie 1 z 15
Małgorzata Foremniak w 2. edycji "Tańca z gwiazdami" tańczyła z:
Roksana Węgiel i Kevin Mglej zrobili WSPÓLNE tatuaże
Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki