Agata Buzek i Jacek Braciak już się rozstali? Ze ślubu nici?

2021-10-09 19:08
 Agata Buzek i  Jacek Braciak już nie kryją miłości
Autor: Damian Klamka/East News Agata Buzek i Jacek Braciak już nie kryją miłości

Agata Buzek i Jacek Braciak jeszcze w tym roku planowali ślub. Wszystko jednak wskazuje, że sielanka się skończyła i ich związek przeszedł do historii. Tygodnik "Życie na gorąco" poinformował, że Agata Buzek i Jacek Braciak zdecydowali się rozstać, a o wszystkim wygadała się znajoma pary. Zgodnie z medialnymi doniesienia relację aktora i córki byłego premiera miała zniszczyć pandemia.

Tygodnik "Życie na gorąco" donosi, że Agata Buzek i Jacek Braciak się rozstali. Para planowała na ten rok ślub jednak wszystko wskazuje, że nic z tego nie będzie, a ich związkowa sielanka należy do przeszłości. Córka byłego premiera i popularny aktor byli ze sobą cztery lata i tworzyli jeden z bardziej tajemniczych związków polskiego show biznesu. Już od pewnego czasu pojawiły się doniesienia jakoby w ich związku nie dzieje się najlepiej, coraz częściej zaczęto plotkować o kryzysie. Ich relacji nie pomogła pandemia, która mogła okazać się przysłowiowym gwoździem do trumny. Jak zdradziła tygodnikowi "Życie na gorąco" znajoma pary mieli oni nawet wyznaczoną datę ślubu. Jednak z  z planu zdjęciowego ich wspólnego filmowego projektu, "Moje wspaniałe życie" wrócili już osobno, a swoje tegoroczne urodziny Agata Buzek spędziła sama. Para nie odniosła się na razie do tych rewelacji. 

Zobacz także: Edyta Herbuś pręży się na nago w łóżku. Prawdziwie królewska komnata

Express Biedrzyckiej - Andrzej Halicki: Kaczyński wpadł w obłęd. Przyszłość Polski stoi pod znakiem zapytania
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE