Kulesza

i

Autor: AKPA/Niemiec Kulesza

Marianna nie poszła w ślady matki

Agata Kulesza po latach otworzyła się na temat relacji z córką. Nie są przyjaciółkami

2022-12-13 9:09

Agata Kulesza (51 l.) do tej pory bardzo chroniła swoją prywatność i raczej nie rozmawiała w mediach o swojej rodzinie. Tym razem postanowiła zrobić wyjątek i otworzyła się między innymi na temat relacji z córką, Marianną Figurską, która jest owocem miłości z jej byłym mężem Marcinem Figurskim. Okazuje się, że panie nie są przyjaciółkami.

Agata Kulesza po latach postanowiła zabrać głos na temat swojej sytuacji życiowej, choć do tej pory aktorka stroniła od udzielania wywiadów dotyczących życia prywatnego. W magazynie "Twój Styl" opowiedziała o rozwodzie oraz wyjściu z kryzysu, o czym częściowo pisaliśmy już na łamach "Super Expressu". Aktorka zdecydowała się jednak otworzyć także w sprawie relacji z córką, Marianną Figurską, która jest owocem miłości z jej byłym mężem, Marcinem Figurskim. 25-letnia dziś kobieta nie poszła w ślady rodziców, ale ma na koncie krótki epizod aktorski, gdy wystąpiła u boku mamy w jednym z filmów. Ostatecznie zrezygnowała z kariery medialnej i została weterynarzem. "Uważam, że wybrała wspaniały zawód", komentuje Agata Kulesza w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl. Przyznaje również, że nie są przyjaciółkami.

Agata Kulesza o relacji z córką. Nie są przyjaciółkami

Agata Kulesza wyjaśniła magazynowi, że choć nie przyjaźni się z córką w sensie relacji międzyludzkich, to ma z nią bardzo dobry kontakt. Dlaczego więc nie nazywa tego przyjaźnią? Aktorka odniosła się do słów Katarzyny Miller i stwierdziła, że traktowanie dziecka jak przyjaciela i na odwrót, to prosta droga na terapię.

"Jeżeli córka mówi o matce, że jest jej przyjaciółką, albo odwrotnie, to jest to pierwsze wskazanie, jak to powiedziała kiedyś Kasia Miller, na terapię. Ja jestem jej mamą, a nie jej przyjaciółką, ona jest moją córką. Mamy bardzo dobrą relację, szczerze i otwarcie rozmawiamy. O pewnych rzeczach sobie opowiadamy, a o pewnych nie. Jak to matka z córką" - stwierdziła Kulesza w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Co o tym myślicie? Dajcie znać w komentarzach i zagłosujcie w naszej sondzie!

Sonda
Czy rodzic powinien przyjaźnić się ze swoim dzieckiem?
Tylko u nas! Agata Kulesza przyszła na swój rozwód
Nasi Partnerzy polecają