Tak mieszka Agata Młynarska w Hiszpanii

i

Autor: Akpa/Instagram Tak mieszka Agata Młynarska w Hiszpanii

Agata Młynarska wyprowadziła się z Polski. W takich warunkach teraz żyje. Nowy dom i adopcja [ZDJĘCIA]

2021-03-09 6:00

Agata Młynarska (56 l.) całkiem zmieniła swoje życie. Od miesięcy mieszka wraz z mężem w Hiszpanii. Uwili tam sobie przytulne gniazdko, w którym żyją i pracują. Wygląda na to, że osiądą w słonecznym kraju na dłużej, bo nie tylko wynajęli i urządzili dom, ale też adoptowali nowego członka ich rodziny. Mamy zdjęcia z nowego domu Agaty Młynarskiej.

W październiku 2020 r. Agata Młynarska spakowała walizkę i pojechała do Hiszpanii, by spotkać się tam z mężem, który właśnie skończył studia we Francji. Miała spędzić tam tylko dwa tygodnie. A nie wróciła do dziś.

NIE PRZEGAP: Erotyczne nagranie z Anną Muchą trafiło do sieci. Przeżywała orgazm i została nakryta! SZOKUJĄCE WIDEO

„Praca online, konieczność mojej izolacji jako crohna, astmatyka, ryzyko zachorowania, wszystko przegadywane tysiące razy. I jedna nasza rozmowa nad ranem... A co, gdyby tu tak zostać na dłużej, zobaczyć siebie z dystansu, nauczyć się nowych rzeczy, języka, wyjść ze strefy komfortu?” – napisała kilka tygodni temu w sieci, ujawniając i tłumacząc swoją przeprowadzkę.

ZOBACZ: Agata Młynarska to ukrywała. Przez ciężką chorobę wyprowadziła się z Polski. Wstrząsające szczegóły

Niedługo minie sześć miesięcy, od kiedy razem z mężem mieszka w Hiszpanii. Musieli się tam więc urządzić po swojemu. W ich domu królują beże i szarości. Meble są zrobione z jasnego drewna i wikliny. Czuć hiszpański charakter miejsca. Najważniejszym miejscem jest jednak salon z wygodną kanapą i poduszkami. Agata i Przemysław przygarnęli nawet psa z hiszpańskiego schroniska. Naprawdę stworzyli tam swój nowy dom.

Agata Młynarska wyprowadziła się z Polski. W takich warunkach teraz żyje. Nowy dom i adopcja